Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Elipticky trenazer spod ruky

mate59

určite sa dá aj na nete kúpit,ale musíš vediet rozmer a kedže sa na tie rotopedy dávajú čínske klinové remene,podla ich označenia to neobjednáš,treba starý remen demontovať a fyzicky primerat k novému. Predajní auto-moto a ložísk je na SK dost,vo vačšom meste určite.Daj si do guglu predaj klinové remene a ukážu sa ti aj kamenné predajne.

orchidejka

a na internete sa niekde neda kupit? lebo tu predajnu co si spominal u nas nemame, tak ze ci nevies o nejakej dobrej internetovej stranky

mate59

v predajni, kde predávajú ložiská, guferá, klin. remene,alebo aj rozne mototechny,ten rozmer može pasovat i z auta, skús Auto Kelly.

ambrozia

Určite by som ho nekupovala. Nech ťa neláka jeho cena. Keby ho rok používali a bolo všetko v poriadku, určite by nedali takú nízku cenu.

twiiity

Orchidejka, ďakujem za tip. Ono tak skoro nebudem mať na to, aby som si kúpila taký poriadny stroj, takže zatiaľ by som bola rada asi aj za takýto... ale presne sa bojím toho, čo si opísala. Ktovie, či ho ten rok majú len kúpený alebo či ho aj rok používali, lebo je to rozdiel. Na správu neodpovedajú zatiaľ, tak neviem posúdiť... hm

mate59

orchidejka - iste ho máš s magnet. zotrvačníkom.Ak je hlučný a sa pretáča, vnutri je dolámaný klinový remeň, na ktorom sa povylamovali zuby.Remeň stojí asi 5 eur a výmenu zvládne aj málo zdatný kutil.
Ak by si ho menila, najprv ho demontuj a podla neho kupiš správny rozmer,lebo označenie na ňom bude v čínštine a nečitatelné.

orchidejka

ja by som ho rozhodne nekupovala. poviem ti vlastnu skusenost. nemam sice elipticky trenazer ale rotoped. kupila som ho za cca 150€ a on po urcitom case (mam ho asi od januara) je taky...no neviem ako to popisat. proste ked bicyklujem tak je strasne hlucny, tak divne pretaca...nerozumiem sa do toho, neviem co je vo veci, no toto sa stalo vela ludom ked kupovali rotoped okolo takejto sumy. cize si predstav aky musi byt ten trenazer ked ho kuujes za 20€. urcite tam bude nejaka vada, lebo stroje v takejto cene nie su. mozno ze pojde o ten isty typ problemu. cize suma sumarom - na tvojom miesste by som nad nim ani neuvazovala., len on sa za chvilu cely rozpadne a bude po nom. to je ako kupovat macku vo vreci, ked to nemozes ani vidiet.

twiiity

Praveze nemam vobec sancu si to pozriet, a viem, ze je to riskantne, ale tiez ma na tom laka prave ta cena... strasne ten trenazer chcem, uz dlho, a teraz natrafim na toto a som z toho cela happy, len sa bojim, no... aby som to potom neolutovala, lebo aj ked je to dobra cena, keby to nebolo v dobrom stave, tak 20€ tiez neni malo..

mate59

20 eur je velmi nízka ceny, záleží len na jeho stave,možu byt vyhrkané prevody,ložiská, puzdrá, remeń...sa oplatí to radšej vidiet, no ked je to na druhom konci republiky, je to zlé.Ak to bol nejaký z akcie z hypermarketu,tie sa zničia rýchlo pri intenzívnom používaní,ale ak máš niekoho, kto by vedel tie veci povymienat, je to lákavé, ale by to chcelo vidiet.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Elipticky trenazer spod ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk