Kamoška žiarli na priateľovu mamu

Príspevok v téme: Kamoška žiarli na priateľovu mamu
Nickname1

Mala som tiež priateľa mamičkinho maznáčika, ale neviem jej poradiť,lebo ten moj bol iný typ. Mamina bude mať narodeniny a on je vraj kúpil čokoládu na ktorej je napísané niečo v Štýle že jeho domov je tam kde ho vždy zavedú kroky k nej alebo nieČo také, nepamätám si. Kamoška je dosť naštvaná, lebo si myslí, že jeho domov by už mal byť s nou, Nemajú deti ale on má 28 a osobne si tiež myslím že sa to nehodilo. A ešte na oslave má byť nejaký ich známy čo stále podpichuje že on od mamiČky neodíde a bla bla poznáte to a keď to uvidí, zas sa do neho pustí a ona to neznáša.Aký máte na to názor.

Slecna A.

aj mne sa zda, ze nejde o tvoju kamosku, ale o teba samu... Ale okej, dajme tomu, ze chces pomoct kamoske... :D Odkaz jej, ze je trosku viac "mimo" ako je normalne. Ziarlit na matku svojho priatela? Len preto, ze jej kupil cokoladu??? :D Ja mojho chlapa nutim, aby svojej matke aspon pri odchode z domu (ked ide niekam na velmi dlho), dal aspon pusu na lice! Ziarlivost u tvojej kamosky dosiahla taky bod, zeby mala vyhladat odbornu pomoc :)

Maoam

kaylah: to ti nic nepomoze, ze budes plakat a odchadzat, povazujes ludi za sprostych, to je ten problem

uz minule, ked si pisala, ze chudnes dalej, mi bolo jasne, ze si stale s tym istym pakom a fakt o tom dome pät min. od rodicovskeho

ale sama si kopes vlastny hrob, co uz - mala si sancu to zmenit

Dadula56

Maoam, inak aj si myslim :) Nejako je do toho prilis zainetresovana, navyse to stavanie domu vedla mamicky sedi. Alebo zeby cela rodna dedina/mesto mali priatelov, ktori su mamickini maznacikovia a stavaju domy hned vedla?

Kaylah

omg...napísala som všetko čo viem. odchádzam. napísala som dôvod rozchodu, nemusím nikoho presviedčať, že som zbierala posledné zvyšky síl a plakala celý mesiac každý deň. majte sa..

doubledog

aspon bude moct vo vztahu trpiet a nadavat na svokru a nanho
a zaroven bude mat dom

pre slovensku zenu idealna situacia