Kamoška žiarli na priateľovu mamu

Príspevok v téme: Kamoška žiarli na priateľovu mamu
Nickname1

Mala som tiež priateľa mamičkinho maznáčika, ale neviem jej poradiť,lebo ten moj bol iný typ. Mamina bude mať narodeniny a on je vraj kúpil čokoládu na ktorej je napísané niečo v Štýle že jeho domov je tam kde ho vždy zavedú kroky k nej alebo nieČo také, nepamätám si. Kamoška je dosť naštvaná, lebo si myslí, že jeho domov by už mal byť s nou, Nemajú deti ale on má 28 a osobne si tiež myslím že sa to nehodilo. A ešte na oslave má byť nejaký ich známy čo stále podpichuje že on od mamiČky neodíde a bla bla poznáte to a keď to uvidí, zas sa do neho pustí a ona to neznáša.Aký máte na to názor.

Dadula56

Myska, kamoske povedz, ze mamickin maznacik maznacikom aj ostane. Je na nej ako s touto informaciou nalozi. Materi, ktore syna vychovali na nesvojpravneho debila a este ho v tom podporuju, ked im ziadna potencialna nevesta nie je dost dobra je plne Slovensko (mozno aj ine staty, ale tam som nepobudla tak dlho, aby som to mohla tvrdit). Nerozumiem presne, co sa tu vlastne da radit, lebo to su take trapne zabo-mysie vojny mamicka-priatelka. Ked ma na to naladu, prosim. Ale striehnut kazdy detail, ked sa to prejavi a potom sa tym umarat...no urpimen ti poviem, ze by som sa na to vykaslala. Lebo to sa nezvykne menit, a uz vobec to netreba cakat, ked je niekto v 28 u mamicky.

Mrska Silvuska

preto som napisala, ze ak ma kamaratka partnera, ktory ma 28 rokov, ona je mu asi vekovo pribuzna, nie? a toto by si mala vediet poriesit sama. ved ak mi nieco vo vztahu vadi, komunikujem. s partnerom, nie s kamoskou, lebo ta to za mna neporiesi.
preco je tak tazko pochopitelne, ze sa niekto moze rad vracat domov? alebo je len rad, ze nejaky (normalny) domov ma?
ak ma kamaratka pocit "krivdy", treba o tom hovorit. a je tam vela toho, co by bolo treba vediet - kolko trva ich vztah, ziju spolu, aky ma vztah ona s rodicmi, aky maju navzajom vztah s rodicmi toho druheho...chapes?

Mrska Silvuska

mila myska, daj si nieco na ukludnenie, najlepsie medovkovy caj. vydychaj sa, mozno ti pomoze napocitat aspon do 250....
a prestan sa stale ohanat tym, akych a kolko divnych ex si mala. nie si jedina. takze? zacneme sa tu teraz vsetky lutovat alebo navazat sa do druhych?
a to pchanie sa do zadku jedna druhej - to vies, mam slabost na xxy a ona na mna:-))))
na rozdiel od teba sa pri pisani sem usmievam. vo svojom zivote som stastna, spokojna, de facto zdrava, mam co to prezite, viem co chcem a co nie, nemam preco niekomu nieco zavidiet,a uz vobec nie ohovarat - ked nieco mam, poviem to priamo. a za nic a nikoho sa neskryvam.

Nickname1

odhliadnuc od toho komentáru o nickoch ok?

super, konečne vidím druhú radu. ide tam o to, že je tam doslovne napísané niečo ako poďakovanie za domov a že vždy budú jeho kroky smerovať tam kde vie že je - DOMOV za ňou. za mamou, nie k partnerke a rodine. ako by si sa cítila ty ako priateľka niekoho, kto má vek už skoro na deti, keby také niečo partner venoval mamine? o to ide. tak sa ona cíti. lenže ja jej poradiť neviem, bohužiaľ, lebo ja som rodinu nemala a pre mňa je samozrejmé,že v jeho veku by mal už dávno byť z hniezda preč, chápeš? nie som objektívny poradca...

Mrska Silvuska

mila myska, dakujem za seba aj za xxy za prianie pekneho vikendu, my ho taky totiz mat budeme. necitime potrebu vesat vsetkym tu na zdravi vacsinu svojho sukromia na nos a schovavat sa zakazdym za ine nicky.
podme k tej rade, na ktoru cakas - ak ma kamoska priatela, ktory ma 28 rokov, tak asi aj ona bude podobna vekova kategoria a to uz by si mala vediet taketo malickosti (lebo je to malickost) riesit sama, nie? na druhej strane - asi ten chalan proste citi, kde je doma a da to patricne najavo. a mimochodom mi z toho skor vychadza to, ze ma úctu k cloveku, ktory mu ten domov vytvara. tak prestane s kamoskou riesit vsetky mozne konspiracne teorie a zije v realite.

Nickname1

Strkáte sa tu jedna druhej do zadku, krása :))) Ja sa tu na tom len smejem, keď nikto neodpíše k téme, nechám ju zmazať a život ide ďalej omg... ten váš sa ale točí len okolo ohovárania, faloše a zavisti, že? :) Najlepšie sa každý deň do niekoho navážať, sledujem to tu už dlho a stačí mi