Mám nárok na invalidný dochodok?

Príspevok v téme: Mám nárok na invalidný dochodok?
dudoknadurdený

Mám 30 rokov a dlhotrvajúce problémy -večne unavená,bolesti hlavy-migrujúce,niekedy tlaky do sluch+oka-miká mi v oku,a mávam podliate oči,zahmlievanie, inokedy mi idú tlaky od zadu popod ucho/Ct je ok/,závrate,pocit na zvracanie,zimnice,horúčky,nadmerné potenie,bodanie pri srdci/ekg je ok/,,puchnutie noh a rúk+žíl/trombozne stavy sú vylúčené/,/aj v kľude,časté pocity mravčenia alebo štípania/nohy ma bolia niekedy až tak,že na nich neznesiem deku,prejdem 2*po schodok a už nevládzem,keď sedím mám problém rozchodiť achylovky,a ruky-od lakťov až po končeky prstov,nemám žiadnu silu,nič nevládzem,mám problém zohnúť prsty na rukách,bolia ma na dotyk,sú stále opuchnuté,psoriázu mám od 8 rokov,mám stále nové fľaky,ešte k tomu mám celiakiu a alergiu na mlieko,skoliozu.Na boreliu sa liečim antibiotikami už od januára,teraz čakám na výsledky a asi pojdem na infúzie ležať,no vraj mi ostanú nejaké následky.Asi 3 roky mám zvýšené ASLO od 292-562,tento rok mi vyberali aj krčné mandle a Aslo je 389....Je možné dosiahnuť aspoň čiastočný invalidný dochodok?

2bodka

Borelioza je svina ale antibiotika brat od januara tiez nie je extra vyhra pre telo. Odporucam tu na tomto fore pohladat prispevky od RNG na boreliozu a vyskusat aj pripravky kt. on spomina

Maoam

no ak mas chronicku boreliozu, treba ju dlhodobo liecit, potom by sa ti mal aj zlepsit stav

co sa ID tyka, daj si ziadost a uvidis

Lulita

to su take nejednoznacne priznaky, ja som tiez off, ale pokial nemas konkretnu diagnozu tak ti ID nedaju, mas nejaku doagnozu vobec? na unavu sa zial ID nedava