Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krk

olivienka

mne to vždy (tj cca 3x, čo som to mala) trvalo max. týždeň, pričom fest to bolelo len 2-3 dni, potom čoraz menej, a po tom týždni som ani nevedela, že mi niečo bolo. teraz som 4. deň od "seknutia", po ktorom som nemohla dobre zakloniť ani predkloniť hlavu, ani poriadne otočiť doľava (zaujímavé, že pri točení doprava to nebolelo ani trošku). a teraz ma to zabolí už len keď chcem otočiť hlavu doľava najviac ako sa dá :) takže kliidek.
ešte jedna rada, pomaličky a opatrne to rozcvičuj, najlepšie pod teplou sprchou

zdeno8

ja si to teraz natieram z altermea obilin gel a je to lepsie ocosi ako vcera ale mam uplne taky nehybny ten krk alebo taky stuhnuty no a kolko to bude asi dnoov priblizne trvat ?

olivienka

sranda, aj ja som to zrovna teraz mala :) to po pár dňoch prejde. môžeš skúsiť ten voltaren, a teplú sprchu.

orchidejka

nemozem si teraz konkretne spomenut ako sa to vola (prepac asi este spim :D), ale toto mal uz minimalne raz kazdy clovek. vacsinou ked sa divne vyspi, vtedy nemoze otocit hlavu do jednej alebo druhej strany. vies co ti poomoze? existuje vela masticiek, beriem ich abecedne: diclobene, fastum, flector, veral neo a voltaren. mam pocit ze veral neo je z najdrahsich..mozes si vybrat ktorukolvek a ak nechces ten veral, jemu najblizsi je voltaren. uplne ti postaci najmensie balenie, to 50g. co sa tyka obkladov, neviem o nicom, lebo proste musi sa ti uvolnit svalstvo v tom mieste ktore ta boli a na to prave sluzia tie masticky. cize tam potrebujes dosiahnut protizapalovy a aj analgeticky ucinok a neviem ktorym obkladom by sa ti to podarilo

Magy

Ludia, naucte sa prosim popisovat svoje problemy detailnejsie, dolezite su veci, co danemu problemu predchadzali, a myslite si, ze maju alebo mozu mat vztah k danemu problemu. Takto z vas musime tahat informacie ako z chlpatej deky.

nepises co tomu predchadzalo - uraz, naraz, choroba, prechladnutie, presilenie napr. pri sporte, v posilnovni a pod.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krk - Fórum - ZDRAVIE.sk