Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo sa mi lámu zuby?

Lulita

mne sa zacali lamat, ked som zistila, ze v noci skripem zubami, neboli ta niekedy cez den sanka? ja som skripala z nervov, zo psychickeho napatia a odlomil sa mi kusok zo zuba, v noci sa mi snivalo, ze ma priserne bolia zuby, lebo ich tlacim na seba, aj muz ma budil, ze som hrozne skripala, ked som vyriesila problem preslo to

okoloiduciXY

možno by bolo dobré napísať čo bežne jedávaš. mohol by to byť problém s prekyslením organizmu, keďže váčšina ľudí jedáva stravu ktorá spôsobuje kyslosť. telo využíva (mimo iných minerálov) aj vápnik z kostí (čiže aj zubov) aby si udržalo mierne zásadité ph.

ebi77

podľa mňa vnútorná príčina bude určite, problém so strebávaním vápnika, ja by som si dala spraviť odber krvi na minerály hlavne na vápnik

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.