Vysadenie psychiatrickych liekov - svojvolne

Maoam

Cry, to dlhodobe uzivanie anxiolytik nerobi dobrotu, preber to s nou, fakt by sa to malo najskor pomaly redukovat, lebo to tvoju beztak hlboku depresiu este viac prehlbuje a mas este väcsie uzkosti a este väcsi strach zo zlyhania a je to vecny kolotoc.
Daj echo, ako sa ti pozdavala a kym budes mat termin, vsak, chod na kavu alebo caj do kaviarne ;-).

[zruseny22]

Maoam,
ja som živiny mala vždy...

Nič iné mi neostáva ako ísť k novej lekárke... ak by som ju nemala ozaj tento týždeň, tak verím tomu, že by som sa zabila... Už si len hovorím, že do zajtra nejako "vydržím", nejako túto nepohodou do zajtra pretrpím...

Maoam

Cry, ale roky si mala a telo si to pamäta, o to ide. Tvoj mozog roky nedostaval ziviny, v akom stave ma byt potom nervova sustava, chapes...
Kazdopadne ti velmi kvitujem aktivnu snahu, ze si sa dokopala ku zmene lekara a ze o tom dokazes opät pisat.

[zruseny22]

Iba Katka- študujem soc. prácu... Zajtra ráno musím vyjsť z domu o 5:30, lebo o 6hod mi ide do Ba vlak, to aby som vstávala o 4:30:( Lekárku mám až na 10hod, ale inak mi spoj nejde:(... a ešte k tomu mi pôjde do Ba rýchlik, takže o tej 7:45 budem v Ba. Neviem, kde sa budem v tomto počasí túlať:(

Maoam

tie anxiolytika, ktore beries, Neurol napriklad, mozu po dlhodobom uzivani este podporit depresie, rsp. uz existujucu depresiu prehlbit, vysadzovanie liekov po tak dlhej dobe a kedze ich beries viacero a v kombinaciach, ktore stanovil lekar, to by som na tvojom mieste robila jedine pod dozorom lekara (novej psychiatricky), lebo sama by si na to sla najskor prirychlo a mohli by ta velmi zaskocit ako fyzicke tak aj psychicke reakcie na to

samozrejme, ze tym, ze dlhodobo nedavas mozgu ziviny ako ich potrebuje, sa depresie velmi podporuju

je to zacarovany kruh, totalna zacyklenost

ale skus tu novu lekarku, kto neriskuje, nic neziska

Iba Katka

Cry - nemá ťa čo trápiť, čo sa týka zmeny lekára. Od tej tvojej by som odišla aj ja. Ak sa smiem spýtať, čo študuješ? Nechce sa mi prechádzať celú diskusiu :D

[zruseny22]

Iba Katka,
ďakujem. Na jednej strane ma to trápi, na druhej strane si hovorím, kašlem na to.... Keď to nevyjde, tak to nevyjde..

Iba Katka

cry - nová lekárka by ti mala dať taký lístoček so svojou adresou (adresou svojej ambulancie), kde napíše, že ťa preberá do zdravotnej starostlivosti. Ten odnesieš ku starej. A stará ti buď dá kartu do ruky alebo ju pošle poštou k novej - záleží od lekárky, zažila som aj do rúk, aj poštou.