Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysadenie psychiatrickych liekov - svojvolne

[zruseny22]

adrianka, mám sa stále rovnako... rovnako zle... mizerne... zajtra idem k tej novej psychiatričke, lenže mám "problém" s kartou, ktorú jej musím priniesť... stále neviem ako to poriešim... Čo sa týka učenia- stále katastrofa....

wyx

moja milá cry, pamatas ked som sa ja ucila? co si mi vravela? nie a nie sa nakopnut na ucenie. tri dni do skusky a ja som to stale odkladala... ved vies. :) pekne si to citaj, aj ked ti to nepojde do hlavy, ale aj napriek tomu sa tam nieco uchyti. ty si sikovná. len si to citaj. nic nie je beznádejné. :o)

[zruseny22]

amanda,
ja si túto dávku dávam bežne.. dnes sa nič nenaučím... bolo to beznádejné už vtedy, keď som si to začala čítať...

Matej

Tému som uzavrel pre registrovaných aby tu Colala nerobila problémy.. je v štádiu riešenia ale trošku to trvá.. prosím nevenujte jej pozornosť ďakujem..

amanda23

Cry, to si si dala poriadnu supu, ja uz ked si dam polku z toho co ty ma to zlozi a musim spat:DDD Chod sa radsej prevetrat, rychla chodza, rozprudi sa ti krv, zrychli tep a odbura troska stres...Na skolu urcite mas,mozog mas urcite dobry, len momentalne ti brani v uceni choroba, ber to tak...

[zruseny22]

To je ok. Možno nás chce Colala len trochu rozveseliť, hmm...

Zapila som si 2x 0,5mg Neurolu. Zasa mi je otrasne:( Ja neviem, či je to z toho, že cítim takú strašnú bezmoc... aj pri tom učení... alebo z toho učenia... že mám pocit, že na to proste nemám... :(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysadenie psychiatrickych liekov - svojvolne - Fórum - ZDRAVIE.sk