Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silné trhnutie v hlave

Príspevok v téme: Silné trhnutie v hlave
Miriček

Som žena , 48 rokov , v poslednej dobe mávam v hlave zvláštne vibrácie , sem tam sa mi stane , že mi v hlave akoby silno niečo trhlo , prejde mi zvláštny pocit po celom tele , veľmi sa zľaknem až trasiem od strachu , včera večer v posteli keď som ležala na boku mi tak strašne trhlo v hlave hore na temene , že som sa klepala a od strachu som nevedela zaspať. Teraz mi je ako tak , ale stále na to myslím , bojím sa , že to príde znovu , mám strach pred spaním. Pôjdem určite k lekárovi , myslím že to môže byť niečo cievné , dúfam len že to nebude aneuryzma, zažil niekto niečo podobné alebo mohlo by to byť aj z krčnej chrbtice ?

Miriček

Dakujem , problemy s krcnou chrbticou mam , rano uplne stuhnuty krk , mierne zavraty pri predklone , podobne stavy som mala aj pred piatimi rokmi , boli mi robene vtedy vsetky vysetrenia vratane CT a NMR mozgu , liecila som sa a potom to preslo. Ale teraz sa to znovu vratilo a najviac ma vylakalo prave toto silne trhnutie - pichnutie v hlave , zvlastny velmi neprijemny pocit.
Menopauzu neviem posudit - mam vyoperovanu maternicu.

house

Ak by to bola aneuryzma citili by ste silno tep v hlave.Skor to bude z krcnej chrbtice,treba urobit snimok a liecit(pomoze aj dobry maser).Dobre by bolo urobit aj CT mozgu, pre istotu.V neposlednom rade to moze byt aj nastupujuca epilepsia.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silné trhnutie v hlave - Fórum - ZDRAVIE.sk