Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dlhodobo zvýšená teplota

Príspevok v téme: Dlhodobo zvýšená teplota
kika-laik

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť. Už týždeň ležím v posteli, od minulej nedele ma drží nádcha, sem tam zakašlem, ale čo ma hnevá najviac, neustále mám zvýšenú teplotu, nie veľmi, od tých 37,2 do 37,9. Viac nie. Vždy, keď mi trochu stúpne, začne sa mi trochu krútiť hlava. Včera a dnes ráno mi klesla na 36,8 ale poobede stúpne. Neviem, či mám ísť ku doktorke, pretože mi zakaždým čo k nej prídem dá Zodac a povie, že som alergická na svojho psa. Dlho ma bolela noha a na jednej stránke som sa dočítala o žene, ktorú takisto bolela noha dlhé roky a že nakoniec zistila, že mala zapálené niečo v chrbte a z toho mala aj teploty. V minulosti som mala problémy s tým, že som vraj mala \"na hranici\" boreliózu, aj keď mi to zistili až po 4 rokoch, a odvtedy mám vraj poškodenú imunitu....rozmýšľala som už naozaj nad všetkým.Zvláštne mi to príde hlavne preto, lebo vždy, keď som bola chorá tak som mala teplotu nad 38 dva dni a potom som už mala normálnu. Neviete mi pomôcť?

RNG

Ja odporucam na priemernu 70 kg osobu pouzivat 3 x 500 mg betaglukanov, na deti prepocitane podla vahy menej , ale tych 10 mg v syrupe je hanebne malo.
V teme infekcie spominam najma na kvapky roztoku GSE pouzivat 3 x denne, kvapkat do kazdej nosnej dierky v leze, s hlavickou zaklonenou co najviac dozadu, aby sa to dostalo aj do celnych dutin. Uvadzam este raz zlozenie roztoku GSE(horkaca) je to MAXIMALNE 10 kvapiek do deci vody, trochu to stipe v nose, kratkodobo, a zvysi sa aj tok hlienov, ktorymi sa telo zbavi infekcie v nose, kde GSE pomaha jednotlive mikroby zabijat.

orchidejka

amanda23
ak sa mozem aj ja vyjadrit, tak by som ti odporucila sirup imunoglukan, je vhodny pre deticky na zvysenie imunity, presne na stavy ktore popisujes a u mamiciek je dost oblubeny. mal by sa uzivat dlhodobejsie a ak by si uvazovala o jeho kupe, neviem uz presne sumu ale stoji okolo 10€ no nechcem ta zavadzat, nepamatam si to presne. existuju aj imunoglukan kapsulky ale pre deti je lepsi sirup, jednak chutou ale aj lepsia forma uzivania
www.adcc.sk

RNG

Pozri cez Google.sk na temu rng infekcie
Na posilnenie imunity pomaha napr brat aj betaglukany a vselico ine. Samozrejme niektore koreniny, ako oreganovy olej nie su pre male deti vhodne, lebo sa im nedaju dat, ale NAC rozpustene vo vode davam vnucke ako "citronovu vodu" a NAC je odmaskovac roznych infekcii, vcitane borelioz, chlamidii, biofilmov, L-foriem atd, a ked su tie infekcie odmaskovane aj samotne telo ich vie lahsie znicit.
Odporucam aj hromadu mikrovlaknin na podporu probiotik, lebo tie nam vyrabaju az 70% vsetkych obrannych latok, ktorymi telo disponuje a daju sa velmi lahko znicit aj jednorazovym pouzitim atb, cim sa imunita vazne ohrozi.

amanda23

RNG prosim, co by si vedel poradit u 3 rocneho dietata so znizenou imunitou, podla testou ma znizenu imunitu nejakej bielkoviny co ma na starosti sliznice hornych dych. ciest, preto ma stale kasliky a sopliky a este ma zvysene biele a cervene krvinky, co podla lekarky znaci parazita v tele, hlisty v stolici nenachadzam, test na helikobaktera bol negativny..

RNG

Borelioza sama od seba z tela neodide a lekarske testy na nu su velmi nepresne. Takze vidis, pre co mas znizenu imunitu. Viac na tuto temu najdes cez Google.sk pod rng, borelioza.
Mam na to na viacerych ludoch v rodine vyskusany uz davnejsie extrakt z olivovych listov, kde intenzivna davka musi obsahovat
3 x 300 mg oleuropeinu,
a udrzobna, dlhodoba, tj najmenej pol roka ma byt 2 x 150 mg oleuropeinu.
Tri moje pribuzne, ktore som toho pred rokmi dostal, lebo sa im to neustale vracalo po lieceni antibiotickymi kombinaciami maju uz roky pokoj. Takze definitivne to zabera.

amanda23

tyzden je kratka doba, nie je jednoduchsie zajst k lekarovi a dat si komplet spravit krvny obraz na zaciatok? Ten vela napovie, ak nie, treba ist podrobnejsie a dalsie odbery si dat porobit..Neber to v zlom, ale carovnu gulu tu nik nema, aby ti povedal co ti je, pricin moze byt naozaj vela a budes nad tym premyslat a radit sa na fore ked mas moznost to cim skor poriesit? Ak mas blbu doktorku, je cas na zmenu...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dlhodobo zvýšená teplota - Fórum - ZDRAVIE.sk