Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako nájsť normalnu v dnešnej dobe

Príspevok v téme: Ako nájsť normalnu v dnešnej dobe
Kefo

Ahojte, sam si už neviem rady a preto by ma zaujmal nazor aj niekoho iného. Mám za sebou 3 ročný vztah ktorý sa pred pol rokom def. skončil. Od vtedy som ostal sam, utiahnuty a taky bez elanu do života. Ale v posledných tíždnoch som sa akosi nad to povzniesol, začal som znova žiť, ale aj som prišiel na to že niečo mi k tomu aby som bol štastný chyba. Akosi si neviem veci na plno vychutnať, mam síce vela priatelou ale stale tam chyba laska. Mam 20 rokov myslím si že som dospel a uvedomil si kde som predtym robil chyby. A tak si myslím že som pripraveny na další vztah, ale akosi sa mi nedary najst si dake dievča. Nesedím doma snažím sa chodiť do spoločnosti bary, diskoteky a pod. ale všade kam prídem natrafím na 16 ročné šťandy ktorým ide len o zabavku na jednu noc. Ja nevravím nejsom žiaden svetušik, ale taketo ulety ma fakt vobec nebavia. Preto chcem vediet ako najst normalne slušne a rozumné dievča v dnešnej dobe? Čím okúzliť zaujať kde hladať? dakujem

olivienka

veru, len sa prihovárajte dievčatám, ktoré chodia behať a venčiť psov :D lebo ja to robím už roky a nikto sa mi neprihovoril, nechápem prečo :D

agni

ahoj...nemylsim si, ze dioskoteky su az tak od veci...ja tam chodim preto lebo milujem tanec a moje kamaratky tiez...nechodime tak nikoho balit a ani pit alkohol, skratka ideme sa tam zabavit. ide o to, ze ides po tych nespravnych asi...alebo ten znamy internet :D...cez zoznamku mas sancu niekoho spoznat, ale nikdy nevies dopredu co to bude a trpezlivosti treba dost :p...zacni sa niecomu venovat ;) vo volnom case...vencit psa, behavat, skratka bud medzi ludmi a nemaj strach sa niekomu prihovorit ;) a usmiat...

Slecna A.

v prvom rade nehladaj dievca, ake potrebujes na discoteke. Nechcem hadzat do jedneho vreca, ale dievca, ktore bude stat o takuto plytku zabavu, nebude ine....Skus skor cez kamaratov. Chodievajte vacsia partia von, spoznavajte kamaratov svojich kamaratov a tak... :) Urcite medzi nimi najdes aj fajn baby a budes si mat z coho vybrat ;)

Iba Katka

V bare a na diskotéke slušné dievča ťažko nájdeš. Áno, sem tam je tam nejaké dievča, ktoré tam ide len kvôli tomu, že jej kamarátka si takto zorganizovala narodeninovú oslavu. Ale tých je minimum

lorinnes

Ja mám ten istý problem len opacne :) neviem najst dobreho chlapa, nikoho kto by sa so mnou zhodoval aspon v zakladnych veciach

tbl555

normálne dievča neokúzliš tým, že si plánuješ "ako" ju okúzliš. normálne dievča nechodí do barov a na diskotéky..
ostal si sám, utiahnutý, bez elánu - čiže k normálnemu životu potrebuješ vzťah?
rada: choď do toho baru!

Agnes999

Pol roka si sam, pred par tyzdnami si sa z toho konecne spamatal a zmieril sa s tym. Chces novy vztah, no ten sa neda najst za tyzden. Ak chces kvalitny vztah, tak sa priprav na to, ze ho zrejme budes hladat dlhsie. A co chces najst na diskotekach a v baroch neviem. Tam je mala pravdepodobnost, ze najdes slusne dievca ktore neroztahuje nohy hocikomu. A kde mas hladat, no zalezi od toho, ake mas zaluby. Ak mas rad turistiku a prirodu, prihlas sa do nejakeho turistickeho oddielu, chod na turisticky zajazd, tam stretnes aj nezadane dievcata. Mas vobec nejake ine zaluby okrem diskotek a barov?

Dadula56

Nerozumiem tomuto, chlap vlezie do nejakeho smradlaveho baru a ocakava, ze tam bude sediet skromna, pekna studentka perspektivneho odboru so zalubou v alzbetinskej drame a pasiou vo filozofickych debatach, co vo volnom case pomaha nudznym. Najdi si nejake zaluby a podla toho zvol miesto svojho hladania zeny. Jazykovu kurz, sportovu aktivitu, lubovolny zaujmovy kruzok pomahanie v utulku atd. V bare cele dni sedi len taka, aku si opisal.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako nájsť normalnu v dnešnej dobe - Fórum - ZDRAVIE.sk