Spravanie zeny po rozchode

Príspevok v téme: Spravanie zeny po rozchode
unknown89

zdravim .. tato otazka je skor smerovana na zenske pohlavie ...

S priatelkou som bol cca 3 mesiace ... je tomu asi tak 5 mesiacov co sme sa rozisli ... rozisli sme sa hlavne koli mne .. robil som chyby .. nespraval som sa k nej pekne, nevazil som si ju , klamal som jej ...ale tu v podstate nejde o to ... vcera som jej pisal po dlhej dobe za vsetko som sa jej uz milion krat ospravedlnil z hlbokeho srdca som vsetko olutoval .. uplne som sa zhodil ako chclap .. ale potreboval som to .. myslim na nu kazdy den ... a velmi ma to trapi .. pisal som jej ako ju mam rad , ako ma vsetko trapi co som jej spachal ... ale ona je strasne zla, hnsuna, arogantna ... napisala mi ze ju uz nezaujimam ze som jej ukradnuty .. tak preco je vlastne na mna taka hnusna ?? chcel som byt len kamarat aby sme spolu vychadzali, chcem byt s nou za dobre .. no ona o tom nechce ani pocut ... ako v takej situacii rozmysla zena ?? je na mna stale nasrata ked sa tak sprava ??

unknown89

a popri tom na mna vyhadzovala vsetky moje chyby .. co som mal urobit, co som nemal urobit ... nic som od nej nechcel .. len odpustenie .. ona mi napisala "Ja neodpustam" .... a pri tom som jej nic tak zle nespravil :/