Maoam - adventne okienko

xxy

aha flegma tak take liecenie :D ja som toho kupila teda dost, lebo ja rada nakupujem letne veci, ale leto je uz v prdeli, takze na jesen som uz kupila iba jesenne topanky a tym koncim, nemam rada ked mam vela veci, mam radsej mensi satnik, takze sa to snazim neustale selektovat.

flegma

ach, baby, tu vkuse leje, nic sa mi nechce
Maoam, teraz by sa mi taky mikulas aj hodil :D ale radsej tie lanyzove kolekcie

Maoam

flegma, presne, ja som iba ocami prevratila, ok, tie vyrobky su teraz cerstve a najchutnejsie (co mi je okrem cokolady prd platne, kedze nemozem lepok), ale aj tak, na jednej strane obchodu mas sezonne ovocie, slivky a Co. a pozries na druhu stranu a tam Vianoce ;DDD

flegma

im uz fakt sibe, ved kto si bude kupovat mikulasov v septembri? ako ja by som normalne zakonom zakazala taketo marketingove tahy, akurat tak co vianoce ludom znechutia,,,

Maoam

kabel - ahoj, vitaj, mas mail :-)

ty kks, ja som bola v obchode dnes rano a uz vsade vianocne veci, Mikulasovia, perniky, spekulacius, aaaaaaaaa a to je ledva polka septembra

flegmus, presne, ja som si to predstavovala trocha nizsie, ale nevadi, je to vyssia komoda ako som si myslela, ale pasuje mi do spalne, na jar som to tam trocha premiestnovala a potrebujem surne komodu na sp. pradlo a tielka, tato je na to idealna, ma hlboke supliky a v skrinke su dve policky a mam tam dost miesta

okrem toho, ked sa na to fyz. budem citit, idem vytriedovat veci, tie do kt. sa uz nevmestim idem darovat jednej znamej, su nenosene alebo skoro nenosene, vsetko vezme, sice mi je luto vyhodenych prachov, ale ona to vynosi, vkuse beha po party a ma rada ten styl, su tam aj cierne cipkovane saty u zke mini a pod., tak je cela nadsena, tie som nemala ani raz na sebe

toto leto som kupila tusim iba tri tielka a este topanky, takze zachvatove sales sa nekonali
nemala som ziadnu naladu na nakupy

treby mi vynosit, co mam, o par rokov uz na to budem stara ;D

len neviem, co s tou ruzovou cipkovanou suknou a balerinkami, nic ani vlani, ani teraz, no a letne saty som nenosila, lebo leto nebolo LOOOl ale nakupila som ich ako sprosta, v ocakavani ze vynosim

ale tak tie vyzeraju tak, ze sa budu dat obliect aj v buducnosti

flegma

kabel, sa nevies dockat malych suslavych deti, co?
Maoam, a to je dost velke, to si nasla miesto? ja mam tiez komodu na spodne pradlo a tielka a je to fakt prakticke