Maoam - adventne okienko

Maoam

kabel a este, si vezmi, ze k Vfendu este bol Ciclopirox lokalne, dlhodobo a NIC...ja to nechapem, nechape to nikto

proste neskutocne, niekde je rezervoar a odtial prudi nanovo a nanovo alebo ten mesiac nestacil vzhladom k dlzke ochorenia ... aj to je mozne, ze nevykapala celkom a dorastla...

Maoam

kabel, je to uz na obesenie, fakt

ja som to inak mala v citaku, ze je to tak, lebo posledne mesiace boli priserne (vies iba cast a aj to uz stacilo), kazdopadne to tu bezi tak, ze sa dava ziadost, samozrejme to vzhladom k cenam i.v. antimykotik vramci hospitalizacie (+ este problem ktora klinika sa da na tuto hru?, je to tu brutal), poistovna to zamietne a ako sa prof. vyjadril, vsetko podobne to tu konci pred sudom vramci podani odporu a naslednej zaloby ako urgent samozrejme, ale aj tak sa to samozrejme taha a nakoniec aj tak moze sud povedat nie

je to kruty a dlhy boj a ci dovtedy skapem, je kazdemu samozrejme jedno

no nic, odobrali sa vzorky snad zovsadial a krvne testy tiez nemam O.K. :-(, blbe je, ze uz blbne aj pecen, doteraz napriek rokom problemov sa drzala ale po tychto kalibroch samozrejme testy v riti

amb. lekari davaju od toho ruky prec (klasika)

no neviem, fakt neviem, drz palce, aby ked tu ziadost na zaklade vysledkov poda, aby ten boj dotiahol do konca

okrem toho mam XY dalsich veci, neviem co skor, fakt, vcera a dnes flexibilita na maxime, asi 100 telefonatov, mailov, faxov...to si nevies predstavit

sialenstvo proste

ale ten Imunor aj Polyoxidonium budem brat dalej, uz som to objednala, platim jak taky debil vsetko cash, lenze uz nemam ani z coho, asi tak

poslo na to tolko prachov a vidis...

tak mi drz palce, prosim

kabel

kks, to je svina, ta kruseika, velmi ma to mrzi, navyse si tolko trpela neziaduce ucinky pre zly vysledok, ja by som ju skopala zo schodov..! bohuzial ti nemam ako pomoct... :-(((

Maoam

kabel - a to terapia prebehla za dost masivnej podpory Imunorom aj Polyoxidoniom ... nechapacky na vsetkych stranach a ja som dost K.O., okrem toho este kopa inych veci, proste nevladzem uz, asi tak

system. infekcia a tie krvacania s tym zrejme maju velky suvis, medzicasom si to uz myslia (vnutrobrusny zapal)

Maoam

caute, sorry, ze sa casto neozyvam, ale som zavalena mnohymi dost vaznymi vecami, vdaka za pochopenie

KABEL: jedna z veci: Kruseika napriek terapii NEVYKAPALA, velke halo okolo toho, nove testya a zrejme ziadost o i.v. terapiu, ak sa potvrdi vsade ako v zime, kazdopadne prof. mimo...neratal s tym, Vfend nezabral