Maoam - adventne okienko

Maoam

inak tato mala, dava aj akrobaticke kusky, ona by sa v pohode bola hodila aj na sportovu gymnastiku

cize sklbuje vlastne korculovanie s gymnastikou, baletom aj tancom....

multitalent

no Pluscenko to iste...plus jeho showmansky talent k tomu, svojim sposobom herec

Maoam

flegma, to dievca(tko) ma vsetko - vyborne fyzicke predispozicie, krasu, sarm, esprit, neuveritelnu rychlost a velmi plynule prechody, je uzasna v piruetach a umeleckom vyraze a rovnako uzasna ale aj po technickej stranke, ostatni krasokorculiari spomalia trocha, predtym, nez idu skocit, ona leti (skoro) plnou rychlostou a skoci, tym padom dosiahne vyssi vyskok a v pohode da aj tri skoky po sebe

a to na 15r

Pluscenko o nej povedal, ze je genialna (a to povedal samotny genius)

je neuveritelna, jeden z najväcsich talentov, aky som doteraz videla

inak kedysi, ked sme my boli mlade :DDDDDD, iste si pamätas na Michelle Kwan - to bola moja laska :DDD, no ale tieto tu, to uz by mohli byt v pohode aj nase dcery :DDD

Michelle Kwan vtedy neustale superila o medialy s Ruskou Irinou Slutskaya

flegma

Maoam - no ja som z tej rusky tiez nemohla, ta jazdila akokeby nic, hop sem, hop tam, a nohu si dala takmer za hlavu, mi sanka padala :D

Maoam

Gracie? Je fakt dobra, ale mne sa viac paci Julia z Ruska a viac jej fandim, lebo je podla mna väcsi talent (ma iba 15 a na svoj vek ma zatial najvyssi zatazovy technicky aj art-level v jej vek. kategorii doteraz) a ma esprit + je zlata

Gracie je o tri roky starsia, fantasticka, aj pekna, ale nesedi mi nieco na nej, len ti neviem povedat, ze co.

Julia ma v sebe nieco, co Gracie nema a preto by som jej tu medailu (najlepsie zlatu) fakt dopriala...neviem kde bude o par rokov, ked uz v 15 je takato fenomenalna, dufam, ze sa jej nic nestane (urazy a tak).