Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maoam - adventne okienko

xxy

ja som po sviatkoch tiez pribrata... a zaujimave tiez bolo, ze doktorka vazila asi 40 kg aj s topankami a okuliarmi a mojim lekarskym spisom.

Maoam

kabel + flegma: ja by som mala ist tiez na dietu, tie sviatky, uf, to teda zasiahlo moje telo ovela viac, ako som si povodne myslela...........:DD

Maoam

mila XXY: ked uz dochtori po tebe hucia, asi na tom nieco bude (poznam, dobre poznam, preto ta hresiiiiim spolu s nimi ;D)

kedze lekari maju na teba iny pohlad ako ty sama a ver tomu, ze ti nechcu zle, uz ked ti dochtor povie, aby si pribrala, tak to ber vazne

a tie nohavice maju asi cislo 26 alebo tak, tak do toho sa mi vprace tak mozno clenok :DDDDD

jedz jedz jedz jedz a naber daco, nech nemusis zazivat tieto blbe situacie :DDD

este si daco uzenies

xxy

no zaujimave, ja sa nenapacham do nohavic a dnes po mne hucala doktorka nech priberiem. ze malo jem. ako ona vie, ze malo jem? schvalne by ma to zajujimalo, pretoze vcera som do seba vecer nalozila tristvrte pizze..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Maoam - adventne okienko - Fórum - ZDRAVIE.sk