Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maoam - adventne okienko

Maoam

mam, chcem ho vyskusat a mna to neboli, ale asi viem celkom dobre pichat, riedim fyz. roztokom podla navodu a idem

len je to drahe jak slak, ale tak co uz...jedna injekcia s materialom a fyz. roztokom k tomu 25ecok ;D

kabel

tu je reumatologia samostatny odbor a imunopreparaty mozu pouzivat aj reumatologovia
imunologia je vlastne imunoalergologia
ozaj, ten imunor pijes stale?

Maoam

nie, proste NIE, tu je imunologia prepojena s reumatologiou a smies tam ist ked mas SLE, atd., pripadne HIV a ine veci

alergie? krcny...

poruchy bunk.imunity? kupte si preparaty (drahe, za cash), vitaminy, mineraly atd.

prosimta......

Maoam

a na tom tocia miliardy

ale dakujem za vsetky tipy

inak to Polyoxidonium je super vec, vediac to tak pred 10timi rokmi...a v case rokoch vsetkych tych septickych stavov.....ach boze....mohla som byt dnes inde

kabel

co? tam nemozes ist k imunologovi, pokial nemas zavaznu dg? tu imunologovia riesia vsetkych alergikov-od sennej nadchy cez astmu az po anafylakticke soky, plus samozrejme klasicke poruchy imunity

Maoam

ale prosimta...vsak si mi nastavila epilepsiu na dialku a nedavno som pocula o akutnom pripade, bezne 20 injekcii mesocoacinu denne, obstreky, tu? kazdych 14 dni 2ml nejakeho minianalgetika a potom je vsetko chronicke a po troch inj. ti povedia, mate narok o polroka ...:D

jasne, ze potom vsetko operuju, lebo vsetko ide do riti, klby, platnicky, ischiasy, nervy

Maoam

to hej, ale tu nemas moznost k imunologovi ani len ist, ledaze si reumatik alebo HIV poz. pacient a Co.

a nemame tie imunostimulancia, ktore mate vy...zlaty socializmus a ruska federacia :D

ale tak co uz no, som vdacna aspon za to, ze to este mate, aj ked to musim na 100% cashovat

kabel

a hadam by si nechcela vyuzivat sluzby otrasneho slovenskeho zdravotnictva, kde dochtori su bud tupci, co nic nevedia, alebo vrahovia, ako sa pise na tomto zdravotnickom fore :-D

kabel

no ved to...
lenze ked si poistena v DE, nemozes byt poistena tu, to je nevyhoda
plus to cestovanie by bola silna palka, keby si sem mala chodit kvoli dochtorom

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Maoam - adventne okienko - Fórum - ZDRAVIE.sk