Maoam - adventne okienko

Maoam

kabel, do tych vys. bol zahrnuty aj NURCH, biopsia vulvy, vsetko....proste VSETKO, milion sterov a Co. a nakoniec psych. problem

Maoam

aka latka? inak bol pripad s dvojrocnym genitalnym palenim, 10000 vysetreni od A po Z, samozrejme zadara na SVK a nakoniec dotycnej pomohla kombinacia Clomipraminu, Fluoxetinu a Fevarinu...a je vyliecena a nic jej uz nie je......zaujimave fakt

kabel

ja sa prave dusim nad vitarianskymi dennickami...vraj gofruit bude coskoro zivena vesmirnou energiou
presne viem, co medikovat

Maoam

ale tak som sa prezrala, brucho ako gula, vyzera to smiesne :D

chladnicka este praska.......zajtra musim dojest kadeco

kebyze som bola este nejako vypekala, tak by som nevedela, co s tym, to uz porozdavat....

27. musim do mesta na par hod, tak sa tesim, vytrasiem aspon daco sviznym krokom, lebo tu uz vsetko fici v piatok zasa :D

Maoam

kabel, ten Vfend ma robi tak nespavou, ze ja nespim vobec skoro, som dnes hore od 5 a este som ako tvoja svokrusa, asi tak.....proste Duracell v chrbte, ale raz odpadnem...

viem si ju zivo predstavit, ako cela euforicka triedi fotky :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Plysacik ma zadara analyzu celej svojej doterajsej zivotnej cesty........:DDD

kabel

boli sme na polnocnej, myslela som, ze trosku pospi, figu borovu, o pol siedmej uz strasila, my uz len chrcime a niekto tu ma furt kopu energie

kabel

cau :-D
ako vidis, ja sedim tu na notebooku a tvarim sa akoze velmi seriozne, plysacik preziva nanovo svoje detstvo a pubertu, z coho ma hlavybol a svokra plna energie triedi a triedi

Maoam

:DDDDDDDDDDDDDD

cauko kabel, vidim, ze veselo sviatkujete so svokruskou, ktora si extra dala spravit novy fialovy vianocny karfiol :DD

ja som taka obzrata a aj pripita, (na lieky, fuj hanba mi!), ze sa ani hybat neviem a zajtra to pokracuje.....aaaaaaaaaa ale nevadi, aspon daco naberiem, co den to kilo, to mi len prospeje :D

a ty ako, obklad uz bol, ci iba u Plysacika? :DD ovalili ho spomienky pri chronologickom zaradovani fotiek do albumu a patricne komentare a spomienky? :DD

kabel

vsetko ide podla planu (svokrov duch sa nedostavil, svokra ma fungl novy fialovy karfiol a fotky ju zabavia cely den)