Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ženy charizma ci svaly?

Príspevok v téme: Ženy charizma ci svaly?
trabant

caute, co myslite ze je pre zenu dolezitejsie na chlapovi ked uz ide o vaznejsi vztah, fyzicke proporcie chlapa teda ten prirodny pud pocitu bezpecia, alebo ci je chlap napriklad pekny, charizmaticky, vzdelany, nepytam sa preto ze by som nejaky vyschnuty šprt ale tak zase nemam tu klasicku chlapsku postavu

kv

kludne. pred jednym nemenovanym BA tescom. predava nota bene. ale totalne ze j.ebatelny chlap strasne zlaty .

ha mna vsade sami psychosi a uchylaci obtazuju :D .ja som jak magnet na vsetkych vysinutych uchylnych a skazenych. aj tento tyzden ja idem raz za sto rokov elinou a jeden jediny uchylak a zrovna na mne sa tam musi odbavovat idiot .

kasandra

Adrianko sa tvári, že nás nečíta :D Lebo sme ho odhalili :D Ale on nám to zráta v najbližšej téme, to bude nadávok....

PoPo....

ako super nakoniec tu upodozrievate mna ..... nie aadrianka ja sa nepotrebujem schovavat ,akosi zabudas odpovedat

kasandra

No a k téme...čo to sa rieši....jáááj aký chlap mi vyhovuje...no tak mal by dobre vyzerať, byť primerane inteligentný a sympatický, no aj tie peniaze sú k životu potrebné :D

aadriaanka

Charizmatickí nie sú chudobní :) A už sme doma, máš tu 2 nicky a obviňuješ mňa. Zelený panáčik si píše so šedým panáčikom, ale už by mali obaja panáčikovia ísť spinkať :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ženy charizma ci svaly? - Fórum - ZDRAVIE.sk