Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ženy charizma ci svaly?

Príspevok v téme: Ženy charizma ci svaly?
trabant

caute, co myslite ze je pre zenu dolezitejsie na chlapovi ked uz ide o vaznejsi vztah, fyzicke proporcie chlapa teda ten prirodny pud pocitu bezpecia, alebo ci je chlap napriklad pekny, charizmaticky, vzdelany, nepytam sa preto ze by som nejaky vyschnuty šprt ale tak zase nemam tu klasicku chlapsku postavu

kasandra

kv- :DDD to ma na tebe baví, že ty jediná sa tu ešte venuješ téme :DDD Fakt dobré :DDDD My tu svoje hudieme aj ty svoje :DDD

kv

cize moze byt charizmaticky + chudobny ?? :D

ale baby zbytocne to prezivate ved to je uplne jedno kto si tu meni ipcky, nicky a kto sa tu rozprava sam so sebou pookial vas ten clovek nestalkuje moze vam to byt jedno. psychosi su vsade. netreba si ich vsimat.

aadriaanka

Takému to môže byť šumafuk ako to vyzerá z pohľadu iných...

PoPo... mám tento jeden nick a žiadne iné. Koľko nickov máš ty?

PoPo....

aadrianka ,len uvazujeme ,kolko mas nickov ? je na tom nieco zle ?
kasandra no dovooool hadam si len nemyslis ,ze si pisem sama so sebou !!!!! :(
vazne sa tu niekto nechutne zabavka no budis ,ak ma tu potrebu

kasandra

kv- ono vieš, keď nejaký človek neviem z akého dôvodu (telesné postihnutie, závislosť, nezamestnanosť...) sedí celý deň pri pc, tak potrebuje meniť si ip adresa a nicky, aby to nevyzeralo, že sedí celý deň pri pc :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.