Časta angína

Príspevok v téme: Časta angína
DT_18

Dobrý deň
Mám 16 rokov a veľmi častú anginu,napíkladn aj teraz.Mám ju asi tak raz za dva mesiace tu som sa dočítal že pri opakovanich anginach može streptokok napádať aj srdce a práve na to mám podozrene.Taketo časte angini mám už asi dve roky. od tej doby sa my oveľa zhoršil chrup ďalej mám problem pri behani prvaidelne hrávam futbal aj cez zimu pred tym som nemal problem hrať cely zápas no teraz my niekedy my príde tak že mam zhoršene dichanie rozboli ma brucho buši my v hlave je to asi zvyšeni tlak k tomuto by som dodal že niekedy ked sedim mam pocit ako keby my srdce vynechávalo no EKG je v poriadku.Ďalší synptom je nadmerne potenie,jednoducho sa potim ako prasa vstýle dlane,podpazušie je to veľmi neprjemne chcel by som vedieť či to nejako môže všetko spolu súvisieť velmi by ste my pomohli ďakujem.

jebt

Vyter z mandli, odber krvi a navsteva DOBREHO otorinolaryngologa a pripadne neskor este imunologa. Plus si prestuduj na fore rady, ktore ti mozu dopomoct k lepsiemu zdraviu, je tu toho kopa, len treba pouzit vyhladavac.