Aky druh vibratora

Matej

igor poprosím neosočuj tu užívateľov.. ak nemáš čo k danej téme povedať, tak prosím opusti ju.. a táto téma ani žiadna nie je určená na hádanie sa ale na pomoc.. ďakujem

alibi

android o tom ako robit spravne a bezbolestne analny styk su kopy skvelych a podrobnych clankov skus si to vyguglit :)

Kajal

nechcem sa vam tu pchat do dialogu, ale ja ked pocujem take moralisticke reci vzdy si spomeniem na tu nedavnu aferu s katolickymi knazmi, ktorych obvinili z pedofilie. ti tiez navonok vystupovali ako velky moralisti.
moj byvaly svagor - mimochodom vraj stastne zenaty - mal tiez vzdy plno moralistickych reci a ked sa minuly rok na svoje narodeniny ozral tak skoncil v bordeli a vyvadzal tam tak, ze museli zavolat policajtov a este aj platil pokutu. pod vplyvom alkoholu si chcel dopriat to, na co stale v kutiku duse myslel, ale nechcel si to priznat.

Android_22

no ja som skor myslel ze ten vibrator pouzit len na jedno v danu dobu..bud spredu alebo na anal.nie oboje naraz. myslis ze aj vtedy je potrebne robit klistyr? inac o analnom sexe sme uvazovali, len partnerka ma trosku obavy, preto to chceme skusit najskor tym vibratorom.

Kajal

no ved predtym musi tvoja priatelka mat za sebou par klystirov, inak sa jej tam dostanu bakterie z hrubeho creva. anal si niektore zeny pochvaluju, aj pre muza je to zaujimave, lebo je to tesnejsie objatie, ale treba sa na to hygienicky pripravit.

Android_22

ok tak zrejme sa rozhodneme pre ten silikonovy, a este by ma zaujimalo, keby to chceme pouzit aj na anal, treba kupovat nato urceny vibrator, alebo mozno pouzit aj tento?

alibi

loool arriva citam ze v inej teme si ho nazvala presne rovnako lol lol :DDDDD asi to bude teda pravda

igor pokial viem vibrator je vec na to presne urcena. ja viem, ze by si chcel aby si tam zeny pchali radsej konecne aj tvojho opusteneho pipika, ale asi na to nie si dost dobry :)