Ako zabudnúť?

Príspevok v téme: Ako zabudnúť?
2451barbora

neviem ako mam zabudnut na svojho byvaleho uz ma tri krat opustil ked sme sa dali dokopy ,nikdy som este nemala nikoho tak rada ako jeho :/ ....poradte mi ako mam nanho uplne zabudnut ...niekedy stale nadtym premyslam co som robila zle a uz ma z toho boli hlava pol roka som sa trapila kazdy den preplakala nemala som chuť žiť ....nedavno sme sa dali dokopy vydrzalo to dva tyzdne zas niesme spolu stale tvrdil ze ma ma rada ze mu chybam ale neverim tomu inak by ma nenechal neviem proste ako ho vyhodit navzdy z hlavy vsade som si ho vymazala aj vsetko co by mi ho pripominalo ani ho nevyhladavam :/

Izabelka_MT

2451barbora
Najlepší liek je čas.. Len nesprav takú kravinu ako som spravila ja... že zo vťahu hned rovno do vzťahu, možno na chvíľku zabudnuš ale zase ten druhý sa bude trápiť.... Teraz sa venuj hlavne kamošom a veciam čo ťa bavia... Kukaj filmy, upratuj, hocičo aby si na neho nemyslela

vinea

začni sa niečomu venovať, čo ťa plne pohltí, čo ťa plne zamestná, vyčerpá nadoraz, čomu úplne prepadneš (činnosť, aktivita, záľuba, záujem, práca, šport, starostlivosť o zvieratko, atd atd)...alebo sa aspoň platonicky s niekým zblíž
Niekedy práve zamilovanosť, istý cit, neskôr možno i nová láska pomáhajú najviac na niekoho zabudnúť....nemyslím bezhlavo skočiť do nového vzťahu, či si s niekým vymieňať telesné tekutiny))) ale nebrániť sa kontaktom s inými ľuďmi a hlavne nebyť sama. Ísť so ženou či s mužom, či celou partiou von, chodiť na akcie či už kultúrne športové, zájsť si na koncert, do kina, na kolky, párty atd atd, proste neostávať sama

2451barbora

no to si dám pokoj od vzťahov :) ved v máji končím školu ajtak chcem ísť preč od tialto robiť .... ale hodne mi predtým pomáhalo ked som spoznával nových ľudí :)

samanthas

Daj si teraz čas pre seba, utrieď si myšlienky, oddýchni od vzťahov. Potrebuješ pokoj, ja som si takto počínala, bolo to to najlepšie čo som mohla urobiť. :)

2451barbora

v pohode :) dobréé :D vd uz som mohla mať aj ineho ale tak furt som cakala na tohoto a aj tak nic preto nespravil ....ale aspon viem ze uz je uplne konec

samanthas

hlavne to vydrž, nechcem nikoho vôbec uražziť, len na rozveselenie ti napíšem, čo mi raz povedala moja kamarátka, keď som ja plakala kôli chlapovi. ZA CHLAPOM A AUTOBUSOM SA NEUTEKÁ, PRÍDE ĎALŠÍ. :)

2451barbora

von sním určite nepôjdem ved ma nemá ani ako kontaktovať a ja jeho určite nebudem ....ozaj by bolo najlepšie keby ho už nikdy neuvidím ale tak to ho určite stretnem niekedy ale tak čo už prejdem okolo neho ako keby som ho nepoznala