Ako zabudnúť?

Príspevok v téme: Ako zabudnúť?
2451barbora

neviem ako mam zabudnut na svojho byvaleho uz ma tri krat opustil ked sme sa dali dokopy ,nikdy som este nemala nikoho tak rada ako jeho :/ ....poradte mi ako mam nanho uplne zabudnut ...niekedy stale nadtym premyslam co som robila zle a uz ma z toho boli hlava pol roka som sa trapila kazdy den preplakala nemala som chuť žiť ....nedavno sme sa dali dokopy vydrzalo to dva tyzdne zas niesme spolu stale tvrdil ze ma ma rada ze mu chybam ale neverim tomu inak by ma nenechal neviem proste ako ho vyhodit navzdy z hlavy vsade som si ho vymazala aj vsetko co by mi ho pripominalo ani ho nevyhladavam :/

samanthas

Držim ti palce a naozaj smelo do toho co ta bavi, vypln cas, rob to co chces ty, len ho uz neskus kontaktovat. :)
vela sily, a cas-uvidis...

samanthas

myslim, ze magy to napisal pekne, suhlasim, porste musis ist dalej, a este ta urcite caka v zivote vela pekneho :)

Magy

no to je tak... ti dobraci sa trapia a ti bezcitni sviniari tychto dobrakov vyuzivaju. a kto sa trapi? zase len ti dobraci.
barborka - tato kapitola tvojho zivota skoncila. je nacase sa s tym zmierit, vziat si z nej ponaucenia a ist dalej, DIVAT SA VPRED!!
neboj, este bude kopec prilezitosti a peknych chvil. zivot nekonci, prave naopak ;)

2451barbora

ved už mi z toho uplne prepinalo ....uz to bolo vsetko aj v pohode ked sme neboli spolu toho pol roka ..len ked pred tyzdnom sme boli este spolu .......ved tiez na druhej strane si vravim ze keby ma ma tak rad a mu namne zalezi by to neurobil

samanthas

To je uz jedno, a ak by si aj urobila nieco ty v prospech vztahu myslim si, ze by ta zasa opustil. Ked to urobil tri krat, a vlastne nevies ani preco, tak co riesit? Nikdy ti nepovedal co ho k tomu viedlo. Prehod stranu a chod na novu. Musis, inak sa zblaznis...Čas...a
nieco zmysluplne, ti zrejme pomôze.

2451barbora

nebudem urcite , načo .....no proste lutovat to ze som veci nerobila inak mozno by sme boli spolu ....aj ked som mu nic nespravila také zlé .....

samanthas

ľutovať čo? Že ste sa rozchádzali a zasa dávali dohromady?? Ľutovať by si asi ľutovala to, ako si sa trápila, on ťa podľa mňa proste neľúbil, využíval ťa. Ale to z takéhoto písania nemôzem posúdiť. Len predpokladám. Si nešťastná to očividne. No jediné čo môžeš teraz urobiť je to, že s ním nebudeš absolútne v žiadnom kontakte.