Ako zabudnúť?

Príspevok v téme: Ako zabudnúť?
2451barbora

neviem ako mam zabudnut na svojho byvaleho uz ma tri krat opustil ked sme sa dali dokopy ,nikdy som este nemala nikoho tak rada ako jeho :/ ....poradte mi ako mam nanho uplne zabudnut ...niekedy stale nadtym premyslam co som robila zle a uz ma z toho boli hlava pol roka som sa trapila kazdy den preplakala nemala som chuť žiť ....nedavno sme sa dali dokopy vydrzalo to dva tyzdne zas niesme spolu stale tvrdil ze ma ma rada ze mu chybam ale neverim tomu inak by ma nenechal neviem proste ako ho vyhodit navzdy z hlavy vsade som si ho vymazala aj vsetko co by mi ho pripominalo ani ho nevyhladavam :/

samanthas

Radím ti dobre, vyhni sa mu ako len vies a môzes, musis si pomôct ty sama. Nie ani pozdravit. Ty si tak zalubena a tak ho lubis, ze ti to zastrelo zdravy usudok. Povedz si tak, ak by ste mali spolu zit, chela by si to tak? Ved toto predsa nema zmysel takto zivorit. Ty sa trapis. Tak musis pretrhnut vsetky akekolvek kontakty.

2451barbora

neviem ci ho lubim , lebo som aj mala pocit ze to nejako opadlo ked sme boli naposledy aj spolu mozno preto ze mi uz tolko sa nablizil .....ale mala som ho rada este ....a drzali ma tam vspomienky ...dokonca teraz som ani neplakala nic nejako ma to zvutra nezozieralo ked ma zas poslal prec ....len proste ho neviem nejako z hlavy dostať a neviem ci ho mam vobec pozdravit keby ho nahodou stretnem

samanthas

Skús sa mu vyhýbať ako najviac sa to dá. Nikdy ťa podľa mňa naozaj neľúbil. Potrebuješ kľud, netrápiť sa preto, aj keď ho tak veľmi ľúbiš, lebo on zjavne teba nie.

2451barbora

ved lutujem toho ze som mu dala tretiu sancu po pol roku .....asi ma len vyuzil aby sa somnou vyspal lebo vedel ze ho mam rada...hnusí sa mi najradsej by som ho uz nikdy nevidela .....ale to asi nepojde lebo býva blízko mna .....

Iba Katka

Pozri sa na to, ako ti strašne ubližuje. Človek, čo by ťa mal rád, tak by ti takto neubližoval. Je to obyčajný sebec, ktorý využíva to, že si na neho namotaná. Ozaj takého chlapa chceš? Ešte sa ti nehnusí?

(dávnejšie som bola dosť namotaná na jedného chalana, no ten mi len ubližoval. Teda jednalo sa len o všemožné reči ako chce byť so mnou a tak, ale skutek utek, tak som si povedala toto, čo som napísala hore a hneď som sa cítila lepšie. Musíš si uvedomiť, že taký chlap si ťa jednoducho nezaslúži)

samanthas

Ak sa chceš trápiť, tráp sa toleruj to, že Ťa takto opúšťa. Ak chceš zabudnúť, tak sa k nemu už nikdy nevráť. A ľúbil ťa on vôbec? Ale nemôžem súdiť, nepoznám. Myslím, že sama si musíš urobiť jasno v tom ty.

2451barbora

ked nieje dna co nanho nemyslim ... alebo si nespomenem .....proste snim som prezila asi to najkrajsie v zivote