Nevera po 3 rokoch vztahu

alibi

no musis sekat ukazkovu dobrotu nic ine ti neostava. a hlavne tuto temu nevytahujte pokial je to mozne. mozno by si ho mohla zobrat niekam na romanticky vikend tak o mesiac ked sa trosku spamata z toho.

milli11

Podla seba to tazko povedat, lebo ja, ked som si vypijem trochu viac, myslim na jedlo a nie na bozkavanie alebo sex.Asi je kazdy iny, ale ja, ked som mala frajera, ci bol so mnou, ci nie, hoci som mala vypite, dokazala kazdemu zvodcovi odolat a ani sa mi to nezdalo tazke, preto nechapem takych ludi, co par poharikoch sexuju s kazdym.

lea128

Ved toho sa bojim, ze to uz navzdy bude diera vo vztahu, tak hned ma opustil a neskutocne mi vynadal do vsetkeho mozneho...ale prosila som ho neskutocne o druhu sancu a nejako mi odpustil, aj ked on odpusta taketo veci velmi tazko... no mozno to chce len cas ale fakt sa bojim, ze mi to nikdy nezabudne v zivote a bude nas vztah teraz uz iny...a cosi ziadne city tam neboli, ved toho chuja by som nepospoznala ani na ulici, absolutne netusim kto to bol, len viem, ze mi cosi nalieval vzdy a ze sme sa rozpravali...

alibi

tak onho zabojuj najlepsie ako vies. podla mna ti odpusti. a keby nahodou nie aspon budes vediet, ze si pre zachranu urobila vsetko co si mohla.

Lulita

lea - ak si v tom nemala zakomponovane ziadne city a vies, ze si urobila tuto hlupost raz a naposledy mala si si to nechat pre seba, teraz bude diera vo vztahu, najma ak je to citlivy chalan/muž

lea128

nie...on to dokonca videl na vlastne oci, nahodne tam vtedy prisiel...ale ani to si velmi nepamatam, v takom stave som fakt este nebola a uz nikdy nebudem ani, planovali sme spolu zivot, a na ineho chlapa som ani nepomyslela nikdy, preto nedokazem pochopit ako sa mi toto mohlo stat...jeho to velmi vzalo, pretoze mi fakt veril po tych rokoch vztahu

lea128

No najhorsie je to, ze som to spravila JA prvykrat v zivote a neskutocne to lutujem. Vobec prvykrat som sa opila, tak, ze som fakt nevedela co robim.Netusim ako sa mi to mohlo podarit, v kuse mi daco dakto nalieval a nejak som sa neubranila, co je jednoznacne mojou chybou. AZ potom mi doslo co sa vobec stalo...Odprisahala som si, ze pit bez neho budem len symbolicky a ze nebudem chodit na ziadne party, chaty bez neho... no bojim sa toho, ze mi uz nikdy verit nebude...