Kyselina Hyalurónová

Katka 123

Vzhľadom k tomu, že už mám po 50-tke, rozhodla som sa v roku 2013 dať omladiť kúrou antiaging v štúdiu Lumi v Nitre. Je to ošetrenie, ktoré sa skladá z mikrodermabrázie - odstránenia starých buniek kryštálmi oxidu hlinitého (pozor nie diamantovou mikrodermabráziou). Odstraňuje aj vrásky. Ďalej som absolvovala vpravovanie kyseliny hyaluronovej laserom, nasledovala super masáž tváre a krku a nakoniec masku. Po ošetrení zase kyselinu hyaluronovú a krém s obsahom veľkého množstva kyseliny hyaluronovej. Výsledok úžasný. Chodím do tohoto štúdia dodnes a kamarátky mi nechcú veriť, že mám toľko rokov. Hádajú mi minimálne o 10 rokov menej. Všetkým ženám po 50 odporúčam. Stojí to zato, cena je super.

olivin

Dievčatá, Kyselina Hyalurónová sa nachádza v pokožke a prirodzene sa začína strácať,asi od cca 25 roku života,existujú technolóogie,ktoré ju vedia znovu vrátiť do pokožky,a omladiť ju, a nemusí to byť zrovna bolestivý proces ,alebo napichávanie, proces, ktorý tomu predchádza je nevyhnutná detoxikácia -čistenie pokožky,pri problémovej pleti sa viac kladie dôraz na čistenie ako na vypnutie pleti,, v zásade platí, detoxikácia organizmu sa preaví aj na krajšej pleti,čistenie pleti a následné doplnenie kyselinou hyalurónovou,je dobrá kombinácia na udržanie peknej pevnej a mladistvej pleti aj v staršom veku.Viac info .Vám môžem poskytnúť cez email, novy_ciel@azet.sk ak chcete ,
je to náročná téma ,

DANO034

MAATE S TYMTO NIEKTO SKUSENOSTI...OSTALO MI PAR VPADLYCH JAZIEV PO AKNE A KEDZE JE ICH PAR CHCEM ICH DAT PREC ??? VIDEL SOM VELA DOBRYCH VYSLEDKOV NA INTERNETE AKO TU VPADLU JAZVU SKORO UPLNE VYPLNIT TIE INJEKCIE S KYSELINOU HYAURONOVOU...VIEM ZE TO JE DOCASNE 6-18 MESIACOV ALE CO SOM VSETKO MINUL NA TIE MASTICKY NA AKNE TOTO PREMNA NEBUDE AZ TAK DRAHE ....

muc

s cistenim kys. hyal. nemam skusenosti, no zato mam nemale skusenosti s marketingovymi tahmi. ludkovia, obcas treba zapojit aj zdravy sedliacky rozum a nemaletiet na reklamy. kys. hyalur. nema absolutne NIC!!! spolocne s precistenim hlbsich vrstiev pleti! je to v sucastnosti in trepat o nej. na naivite ludi sa da zarobit najlahsie a najviac

strangeemily

a preco som nasla ponuku v jednom nemenovanom salone-Čistenie pleti kyselinou hyalurónovou v Bratislave....atd....Najucinejsie cistenie ktoré cisti hlbkovo bezbolestne...?????

RNG

Hyaluronic acid je predavane aj ako ustne brany potravinovy doplnok, uzitocne najma na klbove mazivo.
Vpichovane hyaluronany necistia plet, len vyplnuju vrasky, docasne.Podobne ako tukove a kolagenove injekcie . Hyaluronicka kyselina nie je velmi antimikrobialna a uz vobec neznizuje hladinu DHT, tj nema vplyv na tvorenie acni. Injekcie donasaju so sebou vzdy riziko

strangeemily

nie!:D ja som chcela vediet len ohlasy na to a ci sa to neda zohnat aj v drogerke v nejakom kremiku alebo tak...

kv

no ja neviem. ja som sa zlakla ze si to chces pichat sama :D
ja keby mam zlu plet urco idem do salonu a neexprerimentujem doma sama.