Čo je horšie?

Magy

lorinnes - obe moznosti, zle, jedna horsia ako druha.
pri malych davkach a casto si vytvoris hlbsiu zavislost, pri vysokych "K.O." davkach hoci aj velmi ojedinele to mozes velmi lahko prehnat natolko, ze tazkou intoxikaciou alkoholom si poskodis nejake organy.
ak chces aby sa z teba stala ludska troska zavisla na alkohole, alebo invalid ci clovek s chronickymi zdrav. problemami po zvysok zivota, pokracuj dalej. v hociktorom z tych scenarov, ktore si opisal.
tak ako, ktoru z tychto "lakavych" moznosti co si vyberies?? ;)

okoloidúciXY

to je jak pýtať sa či je horšie piť veľa alebo moc. nepi vôbec a máš vystarané.

aadriaanka - baby vedia piť donemoty rovnako ako chalani, tak si prosím ťa nechaj kecy o úrovni myslenia pre seba, díky ;)

aadriaanka

Najlepšie by v danom prípade bolo protialkoholické liečenie alebo tie rôzne združenia anonymných alkoholikov a pod.

lorinnes

aadriaanka ja neviem ja nie som chlap ale zaujima ma to ...či je horsie ak je rovnake množstvo alkoholu a rozdeliť to ze fakt menej krat uplne K.O alebo častejšie a menej...čo je horšie pre organizmus

Iba Katka

oboje prípady sú príliš často

keby bolo, že raz za pol roka na šrot, tak dám to, ale piť každý víkend alebo každý druhý víkend, je veľa

aadriaanka

Čo tak neopíjať sa vôbec? Alebo chlapi sa na takú vysokú úroveň myslenia ešte nedostali, že existuje aj možnosť nepiť?