Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nepekny tvar prs

Príspevok v téme: Nepekny tvar prs
aurelia 9210

zdravim :) mam takyto problem, mam 23 rokov a velkost kosickov B-C (zalezi od predajne spodneho pradla) pre par dnami som pozerala zakrok jednej plastickej operacie kde malo jedno dievca problem s prsnikmi, jeden prsnik mala vacsi ako druhy (toto nieje moj problem :) ) valcoviteho tvaru (toto uz ano :-/ ) doktor ktory ju prehliadal spominal ze prsia valcoviteho tvaru mozu narobit vazny problem v buducnosti pri kojeni a podobne. hladala som vsade mozne na internete ale nikde som nic podobne nenasla, cize ziadna informacia o tom ci to je pravda alebo nie, preto by som vas chcela poprosit o pomoc pri akych kolvek informaciach, alebo kontakt na odbornika s ktorym by som sa mohla spojit, bola by som vam velmi povdacna. pre predstavu prikladam link valcovitych prs no neviem ci vam to zobrazi:

www.google.com

Monitaaa

neviem celkom presne akeho odbornika myslis, pretoze asi nič okrem plastickej operacie by sa s tym nedalo urobit. Skus napisať do temy silikonove prsia je tam strasne vela zien, niektora mala určite prsia ako ty... Tvar prsnikov sa da upravit aj bez implantatu

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nepekny tvar prs - Fórum - ZDRAVIE.sk