Vas nazor na zenu....

Príspevok v téme: Vas nazor na zenu....
fero11111

ktorej som dokazal neveru 2 krat po sebe v priebehu 4 mesiacov a aj napriek tomu mu naletela znovu ide oto bol som jej kamos zaroven jej nadriadeny v robote zacala si s dalsim kvazi kolegom len je v inej budove ale mame spolocny kancel on mal svoju priatelku zaroven chcel aj ju dokazal som jej ze to on snou nemysli uprimne slubovala mi ze to snim skonci nestalo sa a este viac sa donho zalubila po 1 zisteni ze nieje jedine v jeho kvazi srdiecku si ju namotal neskutocne a to tak ze ona jemu vyvolavala a chcela snim byt piatky vikendy bohuzial mne plakal ze snim nebola bo nemal cas mne bolo nad slnko jasne preco nemal cas ... :) mal a bol s druhou 2 kvazi nevera bola dokaza uzasnym sposobm ked jej pisal jak ju miluje a medzi tym mal v nohach inu prislo sa nato prevalilo cakal som ze si uvedomi svoje bohuzial sa tak nestalo prisla pre neho o pracu lebo takych ludi neznasam ... ktorym chce clovek pomoct a nechcu dnes je situacia taka ukoncila somnou veskeru komunikaciu a je nadalej snim fc pisu si atd... mne odpovie na sms coz sa cudujem chcel by som pocut vas nazor na takuto zenu ci to je normalne alebo ci ja som nenormalny alebo jak to vlastne je lebo tomuto svetu nerozumiem ... onje typ cloveka \"nikto ti nemoze dat tolko kolko ja ti slubim\" asi tak :)

fero11111

a agnes predstav si mam aj 2 skoly zasebou :) by si neverila jaky ludia chodia po svete a nemyslim si ze su tu len pubertiaci

fero11111

nieje to vymyslene je to skutocne realne chodim tu uz dost dlho prispievma aj inde aj mam tu viac tem a riesil som tu kde co ... to ze neviem dat ciarku neznamena ze nemozem sefovat zas si nemyslite ze vlastnim spp alebo elektrarne ...

ano priznavam ze som nanho ziarlil a hodne a ano dusil som ju

peniaze vtom niesu myslim si ze ich mam viac na peniaze nieje i ked riesila aj to ze peniaze nema

a manipulator som je to mozne :) a on nieje? myslim si ze je tiez

ktomu ako sa to dozvedela tak asi tolko ze sme sa stretli s jeho priatelkou a rovno som sa jej spytal pred nou ci spolu chodia pozerala na mna ako na debila co sa pytam to bolo 1 krat

2 krat prisla do prace jeho priatelka a prisla mi povedat ako sa veci maju ze ona je stale snim a ze moja kolegyna sa tam furt pletie ... ze ak by nevedela ze su furt spolu to bolo druhy krat nedala si povedat ako keby sa nechumelilo tak ma to uz prestalo bavit a stalo sa co sa stalo komu niet rady tomu niet pomoci ... prajem jej nech sa jej to podari nech su spolu

ja som nic nezariadoval a popravde povedane keby nie jej jeho ex ci priatelky ci co to bolo vtedy tak tam dodnes robi len ona ma nastartovala ze ona snim skoncila ze je to debil dement a podobne a nakoniec co viem tak su vlastne obe snim min. obe snim si pisu volaju :) takze vlastne sa nic neudialo len ja uz tam niesom :) hehe

je to dost komplikovane a ako vidim vsetci ma odcudzujete preto ano beriem mal som to urobit inak asi ze do konca mesiaca si vymysliet si nieco ine a hotovo peniaze dostala vyplatu mala aj poslednu aj setko niesom az taka svina nemala sa primne zle nenarobila sa prakticky v pohode robota ... bohuzial ziarlivost moja + neustale moje dobiedzanie ci je snim a jaky je on super a podobne pritom super nieje a nebude urobili to co sa urobilo bohuzial no

Kovepa

No do certa. Fero ty si dost velky manipulator. Zahravas sa s ludskymi zivotmi, akokeby ludia okolo teba boli predmety. Hovori z teba ziarlivost. Pripust si to. Ziarlis na toho druheho, lebo by si chcel byt na jeho mieste, tak na neho stale nachadzas iba chyby. Napis, ako sa ona dozvedela, ze ju podviedol? Ty si to zariadil? A co si sledoval tym, ze ju vyhodis? Nebodaj si ju chcel dostat do financnej tiene, aby nemala na vyber a doplazila sa k tebe nasilu, aby mala na zivobytie? Nie si manipulator? Mas preddispozicie tyrana, pretoze to, co tu pises je ako keby ona bola drevena babika, ktoru ty ovladas. Zrejme sa nechce vratit, lebo ju az privelmi dusis. Za chvilu jej budes hovorit, kedy ma ist na zachod.

kasandra

ferko a neviem koľko jednotiek- nerieš, čo bolo bolo, späť ti to ju nevráti,najmä keď si jej dal vyhadzov, čo sa ňou furt zaoberáš. Keď si v tej práci nejaký šéf, tak sa venuj šéfovaniu, aby ti práca nekrachla :) Alebo si ako ostatní šéfovia, že viacej oddychujú ako pracujú? :DD

Leela333

Nemyslím, že je to vymyslená téma, Fero sem chodí už dlhšie aj diskutuje.

Fero, nech ste aj kosoštvorec, ty ju nemáš čo vyhodiť za to, s kým chodí. Nech s ňou aj narába ako s totálnou handrou, teba to NEMÁ čo zaujímať. Áno, budeš stále ten zlý, lebo to čo si spravil, je pre mňa horšie ako tá nevera. A to myslím vážne, ty nemáš absolútne žiadny charakter. Len ďalej hudieš svoje, aký si ty svätúšik, lebo si jej chcel len dobre. Je mi z teba zle.

elsa 5.5

Ty si do nej zamilovaný keď ti tak vadí že je ona do toho zamilovaná a čo si si myslel že keď ju vyhodíš tak sa s ním nebude stretávať a príde za tebou aby si ju vzal späť?si pre ňu niečo ako bútľavá vrba,to čo robí je jej súkromie tam tvoje právomoci nesiahajú ak ju nechceš počúvať tak jej to povedz

Agnes999

Mimulus: no nemyslela som teba, ale vseobecne, je tu dost vela pubertakov. Sef nemusi byt inteligentny to mas pravdu, viacerych takych som poznala. Ale nechce sa mi verit, ze by mohol byt niekto az tak sprosty.