Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Má to zmysel?

Príspevok v téme: Má to zmysel?
LittleFlower

Uz som vazne zufala a potrebujem poradit.Mam vztah v ktorom ale niesom celkom stastna... mam pocit ze sme spolu len kvoli sexu.Akurat sme sa dali znova dokopy asi po mesiaci.Rozisli sme sa kvoli tomu ze som ho podviedla.Bolo mi to hrozne luto a chcela som ho spet.Vravel mi ze predtym kumne nieco citil.Niesom si ista ci to moze byt ako predtym alebo ci sa mi nebude chciet pomstit.Mam ho vazne rada ale neviem ci to ma nejaky zmysel aby sme boli spolu... vzdy ked sme spolu tak sa do pol hodiny zacneme vyzliekat a o par dni ...znova a znova.Niesme spolu casto ale chcem mu dat cas aby to znova mohlo byt take ako pretdym.Vsetci mi hovoria ze mu ide len o jedno on je priste taky.Bojim sa ze ked ma bude mat dost tak ma posle dop*ce.Tak sa pytam ma to zmysel?

fero11111

ak by si ho mala vazne rada nepodviedies ho je to komplot niecoho co obaja len cakate jak to dopadne a myslim si ze pokial niekto nenajde neico lepsie tak to budete fungovat este dlho akonahle pride neico lepsie tak jeden druhemu zamavate

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Má to zmysel? - Fórum - ZDRAVIE.sk