Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Makeup od Rimmel

makeup

dakujem za rady, rozhodla som sa pre ten kremovy v tom okruhlom tegliku, citalasom recenzie a vela zien si ho pochvaluje. akurat ze si pamatam, ze som ho skusala v drogerke davnejsie a ten najsvetlejsi odtien sa mi zdal trocha tmavy. ale zajtra si ho pojdem kupit a uvidim no :D

drobeeec

Ahoj makeup Match perfection su dva varianty, aj tekuty, aj kremovy. Kremovy je vynikajuci, osobne moj najlepsi, aj co sa krytia tyka. Ten kremovy je v okruhlom malom baleni.

jupiik

makeup ja používam od Rimmel MATCH PERFECTION s je super, nemôžem sa sťažovať.Nerobí mi žiadne šupinkya to pod neho používam iba obyčajný krém na tvár a nič viac.Čiže u mňa určite tento...

faidra

tak potom skusit testery, kazdemu sadne nieco ine, ja mam radsej tekutejsie makeupy, ty zas hladas kremovy... akurat viem, ze na stay matte nadavaju, tak ten by som nebrala...

kv

no dobre ja skusim :D

MATCH PERFECTION MAKE-UP - netusim co je toto

LASTING FINISH 25H MAKE-UP - tento som pouzivala este roku pana ked som bola na strednej a bola som s nim velmi spokojna. vtedy bol este v inom baleni... (bohvie co zmenili na zlozeni)

STAY MATTE MAKE-UP- matujuci (ked hladas hydratacny asi zla volba)

MATCH PERFECTION KRÉMOVÝ MAKE-UP - tento druh mam doma bronzovy od rimmelu a je to hroza . za mna tieto kremove urcite nie

WAKE ME UP- toto je podla mna zase raz len inovovany rimmel uz neviem ako sa volal bezova flasticka ruzovy vrchnak... pouzivala som ho na strednej. bol taky trblietavy :D
za mna tento ne tiez.

ale tak konkretne som ich neskusala tak som ti asi nepomohla, ale takto na slepo by som si vyybrala lasting finish alebo ten match...

makeup

ide o to, ze mam svoj osvedceny makeup. ale teraz je akcia na rimmel 3 za cenu 2. a najlepsia riasenka ktoru som kedy mala, je prave od rimmel, tak si ju chcem kupit a k tomu aj tu podkladovu bazu, a kedze si mozem este vybrat nieco zadarmo k tomu, tak som chcela vyskusat makeup

makeup

teray v zime pouzivam garnier na suchu a citlivu plet a bazu od rimmel..
pisem ze ten affinitone som skusala pred rokmi,.. ale skor hladam makeup kremovej konzistencie a rimmel, alebo aj maybelline.

kv

ee ja ho pouzivam sto rokov. ale to je v poho proste ti nevyhovuje. kazdemu vyhovuje daco ine.
mna zas rimmelove nikdy neoslnili.
inak uz ked je tu tato tema affinitone prestali vyrabat ? citala som to tu.

faidra

a to je presne to, o com pisem... chyba ti kvalitny podklad pod makeup, inak by ti affinitone nerobil cmuhy a supinky... aky krem alebo bazu pouzivas?

makeup

mozno ten affinitone vylepsili, ale ja som ho skusala pred niekolkymi rokmi este ked som bola na strednej a vtedy som mala mastnejsiu plet. vobec mi nevyhovoval.. no aj tak vlastne hladam makeup od rimmel :))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Makeup od Rimmel - Fórum - ZDRAVIE.sk