Je to chrípka?

Príspevok v téme: Je to chrípka?
lakalaka

Ahojte, možno mi niekto bude vedieť poradiť - ak ste sa s tým už stretli.
Už vyše týždňa mám bolesti kĺbov, ktoré sa menili (najskôr ruky, potom, členky, potom kolená) ale už to tuším odišlo. Teraz ma bolí zase chrbát, kosti. Mala som horúčku, najskôr 38,5 a podobne, ale teraz posledných 5 dní už len okolo 37 a aj to len občas večer. Krvný obraz v poriadku. Je to naozaj chrípka? Lebo všade čítam že chrípka je ochorenie kde býva kašeľ, nádcha ale to ja vôbec nemám. Môže sa takto naozaj prejavovať silná chrípka?

Ďakujem za odpovede :)

Mimulus

Podľa mňa by to chrípka mohla byť ale u Teba to trvá už veľmi dlho. Chrípka prichádza väčšinou okamžite a človek s dobrou imunitou okamžite položí k zemi, pretože telo takéhoto zdravého človeka bojuje. Mňa napríklad zložila chrípka z hodiny na hodinu a nevládal som sa ani hýbať. Bol som v práci - museli ma do taxíka odniesť kolegovia, mal som skoro 39 teplotu, nemohol som sa hýbať a nemal som ani kašeľ a ani hlieny v nose. Z hodiny na hodinu. V dnešnej dobe už klasická chrípka ani neexistuje len rôzne virózy a mutácie takže možno máš jednu z nich. Mala by si to vyležať :)