Čo s rozštiepenými končekmi vlasov?

Hnojík

Mám rovné vlasy, som chalan (pozri nick), vlasy som si dal naposledy strihať v '09, takže to bolo
dosť dávno :/

grrfsd

kedy si si naposledy dal strihat vlasy?
treba to robit pravidelne, inac sa vlasy budu stiepit. ked uz su vlasy rozstiepene, nepomoze nic, iba noznice

kv

no ja neviem.jake mas vlasy ?? ty si chalan ci baba ??? ja mam suche vlasy a pouzivam napriklad zlty gliskur sampon (taky ten olejovy) . ale tak to ti nebude vadit ze to tak vonia ? :)
no ale hlavne si kup tie balzamy. a ten gliss kur v spreji sa strieka do vlasov on sa nezmyva, ale tak tiez vonia :D

Hnojík

a pomôžu mi tieto prípravky s mojim problémom? prípadne aký šampón sa odporúča na takto zničené vlasy?

Hnojík

No to vyzerá dosť zložito, takže asi sa ku tej kaderníčke vyberem, ale nechápem čo som robil zle keď sa mi takto zničili vlasy, dvakrát do týždňa som ich umýval a čo viac mám akože robiť?

kv

no mozes si ich tak cikcakovo :D ja neviem jaky mas strih. ja mam dlhe vlasy a tiez sa mi stiepia skor hore vselikade jak konce. tak to striham jak pride.
ja som kad.noznice kupovala v normalnom obchode, sice pravda ze v zahranici ale to musia mat aj na slovensku.

Hnojík

A keď problém rozštiepených vlasov siaha dosť vysoko? bojím sa že ma nakoniec bude musieť ostrihať kompletne :(

htrth

podstrihnut vlasy. cele, aspon 1-2cm
najlepsie je ist ku kadernicke, kedze doma ma len malokto kadernicke noznice a strihat vlasy s noznicami na papier narobi viac skody ako osohu