Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Konizacia jednodnova chirurgia

Príspevok v téme: Konizacia jednodnova chirurgia
Lu23kop

Ahojte vsetky ja by som sa chcela podelit ósvoje skusenosti z cerstvej konizacie spred dvoch tyzdnov
Dlho som sa rozhodovala ci ist na jednodnovu chirurgiou do centra v DS alebo lezat na par dni na Antolsku
Vyhrala jednodnova chirurgia a velmi dodnes lutujem. Pristup super ale ja som po zakroku zacala tak silno doma krvacat ze som sa nevyhla tamponade a naslednej shospitalizacii na antolskej. A to ma vsetci v DS ubezpecovali ze je to normalne. Ale ked nestihnete dojst na zachod a mate zakrvavene dlazky koberce a vsetko naokolo tak vam to jedno nie je. Teraz som po zakroku 2 tyzdne, dve noci som si polezala na antolskej a uz by som taku chybu nikdy neurobila. V tom momente som si myslela ze mi ide o zivot a mze jednoducho doma vykrvacam.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Konizacia jednodnova chirurgia - Fórum - ZDRAVIE.sk