Je peklo mať dieťa v mladom veku?

Diana666

Jaj, prepacte. No nebolo to tazke, prv som mu povedala ze mam prenho prekvapenie, a on hned pohotovo - si tehotna ? On si strasne prial babatko, hoci neplanovane, ale je stastny

Iba Katka

Diana666 Pomarančovi si presne naopak odpovedala :D On sa pýtal, čo si povedala ty/akými slovami si to povedala ty :)

Diana666

Pomaranc - povedal ze tomu neveri a potom bol ticho a pozeral na mna, a spytal sa fakt? Povedala som ano, potom nic nehovoril, len to ze ma lubi, a obial ma.
Chodime pravidelne cez vikend von, kavičkujeme každy druhy den, a doprajeme si aj pohar vinka, ale nie je to o diskotekach, alkoholickych vikendoch a chatach ako to tu bolo spominane.

ayvi

Ahoj, ja mám tiež 18 a som momentálne v 8.mes. Chodím popritom stále denne do školy. Ver mi, určite si urobila dobre, že si si ho nedala vziať. Ja som tiež teraz rada, aj keď tiež som chcela ísť na potrat. A tí čo hovoria, že je to obmedzenie a že si dosereš život...vykašlať sa na nich, je to len pár infantilných jedincov:)) Moje učiteľky v škole mi závidia, pretože majú po 30-tke a nedá sa im splodiť dieťa, tak vravia, že radšej by boli na mojom mieste :) a tiež máš veľkú výhodu, že máš staršieho partnera a nemusíš sa báť finančnej tiesne, takže pohodička.

pomaranc99

Diana666 a odpoved na moju otazku :) ake boli slova co si mu povedala, ked si mu oznamila, ze si tehotna a co povedal on?

Diana666

Ak to bude chlapec, bude sa volat Boris, Oliver, alebo Martin po ockovi :-) Ak dievca tak Karin, alebo Diana´. Ale teraz je podstatna skola , esteze o chvilu koncim. Dakujem Vam. :-)