Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo si myslite o takomto vztahu ?

Príspevok v téme: Čo si myslite o takomto vztahu ?
coffebreak

mame priatela, 2 rocny vztah. ale musim sa priznat ze zaciatok bol krajsi ako teraz. proste mi vadi to ze mi nikdy nepovie moja princezna alebo moje dievcatko ako mi to hovoril niekedy , nikdy mi prvy nepovie milujem ta, nikdy mi prvy nenapise smsku a ja neviem preco :( mne to velmi chyba, mam krajsi den aj naladu ked vidim ako pekne sa ku mne sprava, zas naopak je velmi pozorny , vsetko mi kupuje, minule na meniny mi kupil kyticu ruzi a dal mi 100eur, niesom zlatokopka, sem -tam mu takisto nieco kupim ale on si zmysli a vecer za mnou pride a vzdy ma niecim prekvapi, no nepocujem nikdy od neho mile slovo okrem laska. to je vsetko :( uz ma nelubi tak ako niekedy ? :(

kafe

čo si myslím? Máš krásny vzťah dievča, ale nevieš si to vážiť. Chýbajú ti prkotiny, úplne nepodstatné veci, také tie namotávacie kaleráby a to, čo pre teba robí, skutky, to čo skutočne zaľúbený chlap pre svoju ženu má robiť, to pre teba akosi nemá cenu. Škoda, taký chlap by si zaslúžil ženu, ktorá vie oceniť skutky a nie prázdne rečičky.

danmon

Netvrdím, že nesúhlasím s príspevkami nižšie, ale nieje to pravidlom, že má človek triezvejšie myslenie, keď opadne prvotná zamilovanosť..Ja mám 12 ročný vzťah a manžel mi aj kávičku navarí aj raňajky urobí, k tomu aj milé oslovenie, sms si píšeme každý deň. Dokonca si aj voláme 1-2 krát za deň..A som za to vďačná..Ale všetko toto je len o komunikácii. Ak málo komunikujete časom si už nebudete mať skoro vobec čo povedať. My sa bavíme úplne o všetkom možnom a preto je stále o čom a hlavne keď niečo jedného z nás trápi..Preto by som ti poradila porozprávaj sa sním a uvidíš čo ti nato povie..Možno je typ človeka, ktorý nerád vyjadruje svoju lásku slovami, ale skutkami a to sa cení tiež. Ale je na tebe či ti to bude stačiť..

TinaM

suhlasim, zamilovanost odisla- chvala bohu, aspon clovek mysli triezvejsie, nie? :) Ocividne je pozorny a zalezi mu na tebe. Som v podobnej situacii, sem tam mu o tom poviem, tak sa na chvilku "snazi"...ale ja si vzdy polozim otazku: chcela by som radsej sladke recicky, ale skutek utek? Tento clovek ma miluje, a dokazuje mi to kazdy den, napriklad ked rano vstane prvy a urobi mi kavu (presne taku, aku mam rada...). A toto si vazim viac, ako keby mi hovoril princeznicka kazdych 5 minut a inak by mi ani pohar vody nepodal..

Iba Katka

Podľa mňa len prešla tá prvá zamilovanosť, keď neviete bez seba vydržať (že keď nieste spolu, tak ti hned musí napísať sms). Ja mám tiež vyše 2 ročný vzťah a už si nepíšeme smsky na dobrú noc.

Skús sa s ním o tom porozprávať, povedz mu, že ti chýba to, aký bol na začiatku vzťahu, sem tam smska, vyznanie lásky. Ale podľa mňa sa aj tak zbytočne trápiš :) Tak už proste dlhšie vzťahy vyzerajú.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo si myslite o takomto vztahu ? - Fórum - ZDRAVIE.sk