Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vzťahy dnešnej doby - postupnosť?

Príspevok v téme: Vzťahy dnešnej doby - postupnosť?
Tululum

Čo je to dnes vlastne za dobu a so vzťahmi ?
Mám pocit ,že sa poradie nejako otočilo - najskor sex a potom vzťah . Chcem normálny vzťah , no zatiaĺ vždy moje vz´tahy padli , lebo som v sexe cúvla , ešte na to nie som pripravená a vzťah zakladám na inýc veciach .
Ale prečo dnes všetci idú na to tak zhurta ?
Moj bývalý mi povedal ,že som z inej doby , že dnes to už je všetko inak .
Nie som taká , mám svoje priority ,a určite by som neskočila hneď niekomu do postele , po pár týžňoch ...

Vemeno

A co chces na vztahu budovat? Bud ti je s niekym dobre, alebo nie. To, co tu nazyvate vztahmi je len kopa nezmyslov z lacnych romantickych serialov.

lost

Ale ja byt zenou, tak si tto vychutnavam :D
Ved ked ziadny ako hovorite normalny muz nema cas cakat ani tyzden, tak staci cakat 1 tyzden, aby sa ukazalo o co mu ide a o co mu nejde :D
Ved to je prakticky zjednoduchsenie hladania si idealneho partnera, logicky, nie je? :P
Ak by bol kazdy magor ochotny cakat 6 mesiacov, potom by to bolo ine hardcore, lebo by to trvalo 25x dlhsie..

lost

Tak dnes neni cas na nic :D
Tak treba ist do toho zhurta asi :D
Pomaly budu jest v nedelu studenu polievku, lebo nema vyznam zohrievat, neni cas !!!

tbl555

a o takých 20 rokov bude zas iná doba..a potom svojim dcéram tie ľahšie dievčatá povedia: za mojej doby sa spalo s chlapom na prvom rande alebo ešte pred..
dennodenne sa presviedčam v rôznych situáciách, že je lepšie robiť všetko podľa seba a nie syndrómom stáda

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vzťahy dnešnej doby - postupnosť? - Fórum - ZDRAVIE.sk