Vzťahy dnešnej doby - postupnosť?

Príspevok v téme: Vzťahy dnešnej doby - postupnosť?
Tululum

Čo je to dnes vlastne za dobu a so vzťahmi ?
Mám pocit ,že sa poradie nejako otočilo - najskor sex a potom vzťah . Chcem normálny vzťah , no zatiaĺ vždy moje vz´tahy padli , lebo som v sexe cúvla , ešte na to nie som pripravená a vzťah zakladám na inýc veciach .
Ale prečo dnes všetci idú na to tak zhurta ?
Moj bývalý mi povedal ,že som z inej doby , že dnes to už je všetko inak .
Nie som taká , mám svoje priority ,a určite by som neskočila hneď niekomu do postele , po pár týžňoch ...

Agnes999

Ani po par tyzdnoch nedas? Tak to budes mat tazke. Ani na najvacsiu krasavicu nebude ziaden chlap cakat donekonecna.

alibi

stalo sa mi, ze chalan ma dobyjal pol roka kym som sa s nim vyspala a nevyslo to. ale stalo sa mi, ze som sa vyspala na prvom rande a bol z toho krasny dvojrocny vztah. kazdopadne je smutne ked chlapom ide len o sex a bud rada, ze si takych svojim postojom odradila.

amy55

no tie lacne fotky..ja zasnem nad tym,ked vidim,ze si nejaka baba da profilovku pomaly s holymi ceckami a presivtajucimi bradavkami,popripade cela v spodnom pradle odfotena o sklo..co si tie dievcence myslia,ked si to davaju na fb?? toto asi nikdy nepochopim..

no a k teme,je pravda,ze je vsetko rychlejsie,ale aj ked to ide rychlejsie,moze z toho vzist pekny vztah..ja osobne ked som velmi zalubena na zaciatku,neodolam viac,nez mesiac dva bez sexu..a vzdy som mala dlhe vztahy.ale samozrejme,ked chces cakat dlhsie,je to tak spravne pre teba a ked ta naozaj chce,tak pocka. je to fraza,ale je to tak:)

Peto6

Netráp sa tým, možno že si len nenarazila na tých správnych ktorým nejde iba o jedno. Buď trpezlivá, ver si. Z vlastnej skusenosti viem že dnešné dievčatá ktoré za niečo stoja sa často krát boja to povedať že na to nie su pripravené a tak sa bud poddajú a nechaju sa využiť alebo pre istotu ani do žiadneho vzťahu nejdú. Hoci by chceli vzťah ale nechcú riskovať to že od nich bude chalan prave to žiadať a to je škoda. Prečo? Lebo práve ta sila odriekania vedie k prehlbovaniu vzťahu a vzajomnej dvôvery vo vzťahu. Tak si to zober tak že máš vysokú hodnotu a ten ktorý nemôže počkať si ťa nezaslúži.

Leela333

Neviem, kde na tých chlapov chodíš. Ak by si im za to naozaj stála, tak budú ťa budú rešpektovať. Ale neboj sa, nie sú takí všetci.

doubledog

lacne fotky, lacne zeny, lacne jedlo...
ale lacna doba pomaly konci :)

skus to slovo v nejakej inej reci, stale neviem ake myslis

Maoam

nemam na to spravny vyraz v SJ, prepac

existuju fotografie, kde ide o povrchny zaber, bez nejakeho hlbsieho vyrazu, ci emocie

existuju fotografie, ktore maju v sebe uplne iny naboj, ale je to na pozorovatelovi, ci to vnimane dokaze precitit a hlavne - ze to dokaze zachytit, vsimnut si...

muzi typu ktory si opisal, toto nedokazu vobec (ak ide o foto zeny)