Nechut travit cele dni v robote

lost

No ved, mozno je to cele boj o vodu :)
Zadlzit nas, aby nas okradli o vodu :D

Ktovie, ale potom chytim zbran, kludne :) domobrana na obraz svajciarska, ved tie ich cokolady (i ked som zatial v zivote nemal coko zo suisse :D ) mi davaju nieco :D netusim co.

Inac inflacia od 2006 az do 2012, tak to je ine svinstvo makat za rovnaku cenu :(

milli11

Ovecka, u nas sa to uz deje. Dvihaju normy, makame stale viac za rovnaku placu. Povedzeme od roku 2006 sa mi plat ani nezmenil, mozno rozdiel je par centov.

Autorka, pretoze sme len otroci. Normalne si z nas robia otrokov. Uz vies?

Nasla som stranku, kde sa pise o Sionskych Protokoloch. A Slovania su pre isty okruh ludi, akusi elitu, co potahuje za snurky vo svete, aj s politikmi, pre nich Novodobi Otroci.

A autorku plne chapem. Ja sice robim na smeny, osmicky, malokedy dvanastky, ale tiez si vravim, co je toto za zivot? Vstanes, ides do prace a ked z nej prides, si taka unavena, ze nemas energiu ani chut na priatelov a konicky. Maximalne si tak cez vikend vyrazit, aj to nie kazdy a aj to niekedy tam uz ani nehovorim, len pocuvam, taka som unavena. Ale zas trhat vazby kvoli tomu nechcem.

lost, este je moznost, ze my zmenime tuto republiku! Nech odidu podvodnici a uzernici! Preco by sme my mali opustit toto peknu krajinu? Mame tu zdroje pitnej vody, dobru urodnu podu, ktoru nevyuzivame. Dokazali by sme tu vela, keby sa, z nejakych hlupych dvodov nepodporoval uplny opak.

lost

Fico zvysi dane firmam o 21%, z 19 na 23 to nie je o 4% ale o 21%, cize o viac ako 1/5 !!!

co myslis, co urobi podnikatel (tvoj zamestnavatel) ?
A) Ukroji si zo svojich ziskov, popripade pojde do minusu aby robil charitu?
B) Zvysi ceny pre konecneho spotrebitela?
C) Znizi ti plat?

Ak mas to "stastie" a ISTOTY, ze mas minimalnu mzdu, tak C sa na teba nevztahuje a bude to B, ale o to menej ludi bude mat na dany produkt a tym padom eventualne sa dopatrame k odpoved D - vypoveD..

Cize podla mna cim skor zniznut z tejto republiky tym lepsie.

Tiez o tom uvazujem, len rozmyslam ze kam :-)

Mne staci sadnut na vlak a ist doprdele odtialto, pomaly sa uz oplati ist aj na Ukrajinu..