Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jem priveľa/priemerne/málo?

Príspevok v téme: Jem priveľa/priemerne/málo?
jolany

Zostavím Vám tu približný jedálniček, podľa ktorého sa stravujem. Chcemv edieť, či jem veĽa alebo naopak málo, pretože mama mi stále nadáva že je to málo a že si privodím nejakú chorobu.
raňajky: to čo je doma, zvyčajne jogurt , celozrnná žemľa, makovka alebo aj nič

desiata : to čo nám urobia v škole (chlieb s nátierkou aleb raz do týždŇa máme niečo sladké .jogurt, pečivo)

obed- takisto to čo je doma (ale iba menšia porcia)

Večera - čaj/kapučíno a ak som hladná ovocie.

Mama ma hreší hlavne za tú večeru, že až do druhého dňa nejem. Ja saom však takto spokojná a darí sa mi udržať moju váhu. V podstate to nie je diéta, pretože jem všetko čo je navarené a tak, iba nejem sladkosti (teda keksy, čokolády) a menej maso.

winki

Tú večeru by si určite mala niečo jedávať. Ak sa bojíš priberania tak si zaraď denne nejaké polhodinové cardio. Ale určite to čo papáš je málo a hlavne veľmi málo zdravých vecí tam vidím, čerství zelenina, bylinky, sypané čajíky, poprípade aj doma z nazbieraných vecí ako šíky, žihľava, medovka ...

Catali_na

No tak, cez leto zo záhradky zeleninu jem, ale keď jej nie je, nie vždy máme z obchodu. No a chudá práveže ani moc nie som, len sa takto cítim fajn, lebo pokým som jedla jedno cez druhé mala som stále nafučané a veľké brucho, teraz už ani nie. Je to premňa veľký pokrok, že nejem sladké, lebo inokedy som denne zjedla aspoň 2 keksy a tak.

Maoam

jolany: vsak si chuda, ak si takto spokojna, je to OK, akurat by si mohla - ak c hces pridat viac zeleniny a pod., kvoli zdraviu

jolany

vek :15 , výška 169cm, váha: 56.5 kg
raz do týždňa chodím na zumbu, a 2x do týždňa je telesná, kde sa aktívne zapájam, tak asi toľko

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jem priveľa/priemerne/málo? - Fórum - ZDRAVIE.sk