Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechapem zeny

Príspevok v téme: Nechapem zeny
janerozumiem

Mam dve take lepsie kamosky, ktore sa nepoznaju, takze o to je toto zvlastnejsie. Vsetky sme zadane. A ked sa mame stretnut, tak v pohode, samozrejme ze bud idem von s jednou kamoskou, alebo druhou, naraz tri nie, kedze sa ani nepoznaju. A problem je ten, ze akonahle poviem, jednej, alebo druhej, ze by bolo fajn keby sme isli von spolu aj s priatelmi, hned nemaju zaujem. Ich priatelov som este ani nemala sancu spoznat, lebo aj ked sme von a maju ist za tym von s priatelmi, tak im radsej povedia, ze kde maju pockat. Aj minule, bola som von s kamoskou, a dohodli sme sa, ze by sme spolu isli na vylet jednodnovy do ineho mesta. Ked som to povedala priatelovi, tak ten hned, ze aj on chce ist, tak som pisala kamoske, ze by bolo fajn, keby isiel aj jej priatel a aj moj, ze by sme isli styria. Na co samozrejme ziadna odpoved. O par dni mi pisala, ze ako sa mam, tak som jej vycitala, ze na poslednu spravu mi ani neodpovedala, a ona, ze bud dve, inak nie, ze to by bolo o nicom...Proste nechapem..Tiez mojho priatela nepoznaju, nemaju o to zaujem. Nikdy som ziadneho chlapa nebalila. Ja, len aby ste mi nepisali, ze sa boja, ze budem balit ich priatelov...A navyse by isiel aj moj priate...Akoze fakt nechapem, a o to viac, ze toto iste mi robia obe, pri tom aj vekovo, aj vzdelanim, aj vsetkym su uplne ine..Je to normalne?

hranostaj

parikove rande nemusia byt zle, pokial si sadnete, ale neviem nie si radsej len s kamoskou? predsalen trosku si oddychnut od frajera a pokecat o veciach, ktore on nemusi vediet, alebo by ho nebavili, ale aspon skusit by ste mohli, pokial sa frajerom do toho chce

Iba Katka

system môj priateľ je ako tvoja kamoška. Má ísť sadnúť s kamarátom na pivo a furt volal aj mňa :D A čudoval sa, že ja nechcem ísť

system

ja som free a zato moja kamoska taha vsade aj svojho frajera. pytam sa jej ci ide na pivo. o ok ale ide aj frajer :D boha pritom ho poznam tiez ale NACO ? sak to je take trapne ze az

Dadula56

Aj mne osobne sa nechce tahat priatela do spolocnosti kamaratky a jej priatela, pretoze:
1. on je introvert a vobec by sa mu tam nechcelo, a ak, tak by sme len na seba nervozne pozerali(mozno nie kamaratky, ale prave ich priatelia o to nemaju zaujem)
2. nerada spajam kamaratov z A s kamaratmi z B, lebo si ti ludia malokedy sadnu
3. par krat som tak bola a je to akurat otravne, pretoze sa aj tak kazdy bavi primarne s tym svojim partnerom.
4. babska jazda je na nezaplatenie, niezeby som priatela nemala rada, ale kamaratka je kamaratka, clovek potrebuje aj kontakt s inymi, nie na sebe visiet vecne v pare.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.