Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stereotyp vo vztahu.

Príspevok v téme: Stereotyp vo vztahu.
milacii12345

Pred časom sme si dali s s priatelom pauzu.Už to trvá dva mesiace,stretávame sa občas len cez víkendy aby sme pokecali a tak.Velmi ho milujem on mi už hovorí,že ma len lubí ale,že mu chybam a tak.Len nevieme čo máme robiť, pretože sa bojíme,že to bude zase také stereotypné(asi to aj bude zasa si myslím).Lenže neznesiem ho vidieť s druhou,vela mám mu vypisuje a tak.Boli to 4 roky čo sme spolu chodili, čo mám robiť :( prosím.

kardinal

Tiez si myslim, ze pauza je nezmysel. Ak sa dvaja maju radi, tak pauzu neznesu.
Najlepsie bude vztah co najskor ukoncit.

karamba

Podľa mňa, ako tu už predomnou písali, keď za 2mesiace ste neprišli na to, že chcete byť spolu, tak to len zbytočne naťahujete. Len sa bojíte po tých 4rokoch odlúčiť sa od seba... Lebo keď to nefunguje ako má, a po 2 mesiacoch ste si nič neuvedomili a nepohlo sa to k lepšiemu, tak to nijak inak nevidím. Strach byť bez seba a odlúčiť sa.

Slecna A.

Magy, toto bola vzdy moja nocna mora vo vztahoch, co pises...Ked niekto nechape, ze vztah treba budovat stale. Jeden moj chalan bol zlaticko, ked sme boli spolu. A ako nahle som odisla daleko do skoly, nevolal mi, nepisal, nezaujimal sa o to, ako sa mam...A zdovodnoval to tym, ze "ved musis citit, ze na teba myslim" :D Z tohto pevny vztah clovek nevytvori...
Milacik, uvaz, ktory pripad sa stal vam. Ci ste sa odcudzili na zaklade toho, ze ste prestali vztah budovat, alebo preto, ze ste mali prilis rozdielne zakladne nazory...

TinaM

no ked ste si dali "pauzu" a trva uz 2 mesiace...asi to taka laska nebude, nemyslis? Ak ste sa po tyzdni nezobudili s pocitom-ja s nim/nou predsa chcem byt! Pauza je trapna, kaslime na nu...tak potom na co cakate? Okrem toho-bojis sa, ze to bude znovu stereotypne-teda si si tym priam ista...A co cakas, ze stereotyp sa vyriesi sam? Ze sam prisiel a sam aj odide?Ved to vy dvaja tvorite vo vztahu stereotyp, ak ti to nevyhovuje, tak to zmen.

Dadula56

Stereotyp je normalny, ak ste obidvaja (alebo len on?) zutekali z toho vztahu kvoli tomu, tak na realny vztah este ani nie ste pripraveny. Je nezmysel ocakavat, ze nejaky vztah bude vyzerat po 10 rokoch rovnako ako vyzeral na zaciatku. Jednoducho kazdy vztah ma rozne fazy a treba na nom neustale pracovat. A "bat sa, ze to bude sterotyp" pracou na vztahu nie je. Stereotyp sa odstranuje cinnostou, on sam neodide ak budete pasivni

Magy

"vela mám mu vypisuje"
dajak som to nepochopil.
inak s vyvojom vztahu je to stale o tom istom.
bud si partneri sadnu a vydrzia roky ci cely zivot, alebo je to skor o trapeni, davaju si pauzu, hadaju sa, rozchadzaju a zase davaju dokopy...
vacsinou totiz nepochopia, ze bud su prilis rozdielni v potrebach a nazoroch, aby sa navzajom tolerovali, alebo ze vztah treba budovat NEUSTALE, nie len na zaciatku, ked chceme toho druheho ziskat.
asi tolko k tomu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stereotyp vo vztahu. - Fórum - ZDRAVIE.sk