Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môžem mať reumu, aj keď mi ju nezistili?

Príspevok v téme: Môžem mať reumu, aj keď mi ju nezistili?
vystrašená

Ahoje. Chcela by som sa opýtať, môžem mať reumu aj keď mi mu nediagnostikovali ? Mám totiž problém, začalo sa to asi pred rokom a pol cez prázdniny. Strašne ma začali bolieť nohy, o mesiac už aj ruky, články na prstoch rúk, nôh. Lámavú bolesť som cítila ja na zápästiach a v kolene. Reumatolog mi vzal krv a vyšetril ma, spravil rengen, ale nič z reumy sa nepotvrdilo. Povedal mi, že mám neurologický problém. Neurológ mi povedal, že žiadne výrazné posunutie platničky ani stavca nevidí, že podľa príznakov ktoré opisujem, rannej stuhnutosti a reakcie na počasie, chlad, vlhkosť je to jednoznačne reuma. Skúšala som cvičenia, rehabilitácie, ale nepomohli skôr zhoršili :( Je mesiac aj dva, keď necítim absolútne žiadnu bolesť, skáčem ako kengura, môžem robiť všetko. Ale príde zmena počasie, väčšinou ochladenie a ja len tak vískam od bolesti, idem zdivieť, napchávam sa tabletkami aby som aspoň pár hodín pospala lebo kvôli stále zväčšujúcej bolesti to nedokážem.
Neviem vôbec, čo robiť na koho sa obrátiť, kedže reumatológ reumu vylúčil :(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môžem mať reumu, aj keď mi ju nezistili? - Fórum - ZDRAVIE.sk