Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Henna - informácie

Príspevok v téme: Henna - informácie
Majka25

Ako je to s hennou? Hľadala som na nete rôzne info, ale stále si neviem odpovedať na nejaké otázky. Keďže som dostala alergiu na klasickú farbu na vlasy potrebujem to nejak vyriešiť tak ma napadla henna. Teraz mám vlasy takmer až čierne, ale rada by som si také tmavé aj nechala. No zaujíma ma ako henna funguje, ako rýchlo sa vymýva a či chytí aj na také tmavé vlasy, keďže som sa dočítala, že skôr nie ako áno. Všetky skúsenosti a názory potešia. Veľmi pekne ďakujem.

generica

mozem si zafarbit vlasy henou ak mam dlhe riedke vlasy ktore mi velmi padaju? citala som ze hena posilni vlasy a zregeneruje ich ale tak isto som citala ze pri vymyvani vypadne velmi vela vlasov

blueberry1

Myslím si, že je to v pohode, ja som tiež mala Caca Brun po záruke a nič sa mi nestalo. Zalievaš to horúcou vodou a tá henna je v "suchá", podľa mňa sa s tým nič nestane. Akurát by mohla slabšie chytiť, ale pochybujem. A Lush tam píše pomerne skorú dobu spotreby, tuším len rok od kúpy, ak si dobre pamätám.

lush-henna

Zdravim. Chcela by som sa opytat, ze ked je henna "po zaruke" konkretne od Lush, tak ci to nejak vadi alebo s nou v pohode mozem hennovat. Resp. co by sa mohlo stat, keby napriek tomu hennujem?

blueberry1

Aké dlhé vlasy máš? A aké husté? No myslím, že by mala jedna stačiť, ak budeš šetriť :) Ja mám vlasy asi po lopatky, ale dosť husté a jedno balenie vždy spotrebujem.

blueberry1

A ešte ti chcem povedať, že zo začiatku budeš mať asi suché vlasy, lebo henna sa nemá rada s chemickými farbami. Ale hydratuj, olejuj a vydrž :) A možno ti to na prvýkrát ani nechytí alebo sa skoro vymyje. Ale myslím, že Khadi by ti chytila aj na prvýkrát.

blueberry1

Áno, zvládneš to aj sama. Ale je to samozrejme náročnejšie ako nanášanie chemickej farby.
Určite odporúčam objednať na nete. Ako som už písala, hlasujem za Khadi :) V normálnom obchode väčšinou nemajú kvalitnú hennu. Len v DM takúto www.viviente.cz Ale je o ničom a okrem toho vychádza aj draho, keď to prepočítaš na hmotnosť.
A u nás v DM majú ešte aj hennu Santé, ale s tou som nebola nejak spokojná. A v Rakúsku je o 3 € lacnejšia :)

Majka25

Ďakujem vám veľmi pekne za pomoc. A ešte ak sa môžem spýtať nanáša sa jednoducho, že mala by som to normálne sama zvládnuť áno? Mne by v podstate trebalo zafarbiť len tie odrasty, ale tak neviem ako to bude vyzerať, ale tak inú možnosť nevidím. Ešte raz vďaka

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Henna - informácie - Fórum - ZDRAVIE.sk