Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problémy tínedžera

Príspevok v téme: Problémy tínedžera
LenkaHanka

Ahojte,
mám 15 rokov a dva problémy. Po prvé mám vyrážky... nie je to akné, pretože to mám len na čele, líčka aj brada sú čisté ale proste čelo je môj weak point... Skúsila som už všetko možné a trvá to už tri roky, neviete mi poradiť kedy to skončí? Alebo ak ste mali podobný problém aký prípravok ste použili... Nie som na tom najhoršie, ale už ma to nebaví. Druhá vec je, že by som chcela trošku schudnúť, pretože sa mi začína tvoriť celulitída a viem, že to treba podchytiť v zárodku. Problém je, že mám skoliózu a lekárka mi zakázala cvičiť dokonca aj na telesnej! Takže pokiaľ viete ako spevniť telo, zlepšiť obeh bez väčšej fyz. námahy bola by som veľmi vďačná. Moc ďakujem.

pan

tak poradím ti :) skus curakne je to an predpis stačí ísť ku kožnemu a povedať že to chceš, prepláca to poistovna čiže jedno balenie stojí asi 17centov....berieš to 6mesiacov, schne ti pokožka čiže popritom použivaj balzámy na usta lebo sa ti budu robiť kutiky....mal som nehorázne strašnu tvár ale po tomto vyrážky zmizli sem tam sa nejaka objaví ale inak je to krása....má to vyskušané vaic ludí a každemu zabralo...takže hor sa do toho a skolioza? mám tiež a to dosť velku tak isto posunutu platničku, cvič pilates to ti pomože asi najvaic hlavne spevni chrbát :) a maj kríže v teple ;)

Mimulus

Zákaz cvičiť pre skoliózu??? To si si čo vymyslela? Ja mám skoliózu tiež a robím fyzicky takže je to hlúposť!!! Začni behávať alebo menej jedz!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problémy tínedžera - Fórum - ZDRAVIE.sk