Velky zadok?

Príspevok v téme: Velky zadok?
hellfire

Mam priatelku chodim s nou 2 roky. Teraz sa jej zvecsil zadok, celkom o dost.Bojim sa ze to bude pokracovat a mna to dost zoziera.Mam ju velmi rad, zle bojim sa ze ma to bude trapit a tym viac budem ublizovat jej. Uz som jej to jemne naznacil, ona sa snazi pre to nieco robit. No ze vraj to nejde. Co robit?

fraisee

lenze stale sme pri tom, dievcata co cvicia nasadili hak a nic sa im nestalo a baby co boli od prirody chude a cvicili malo tak sa vykysli, pri prvych naznakoch priberania sa musi cvicit, nic ine len cvicit, potom sa nepriberie.. ked je spravna zivotosprava, pohyb a vydaj vacsi ako prijem nie je mozne aby niekto pribral 10 kg.

elablue

Ked bude brat nadalej HAK tak neschudne ani keby sa isla od cvicenia potrhat,skratka musi to vysadit.Ale neni pravda ze baby pribrali zato ze sa o seba nestarali.AKo vravim ta moja znama bola vzdy chudulinka a zrazu sa z nej stala rozkysnuta buchta a to len kvoli HAK sak predsa kazdy vie ze aj toto je jeden z moznych vedlajsich ucinkov uzivania HAK.Hormony mozu narobit vselico a potom tazko s tym daco narobis.Moja dalsia kamoska to podchytila vcas ked zbadala ze pribrala tak zacala cvicit a to pribrala len 3 kila a vravela ze sla dusu vyplut kym to dala dole tak co ma potom robit taka co pribrala dajmetomu 20 kil.To nejde len tak.

fraisee

aj ja poznam baby co sa vykysli po hak - ale predtym moc necvicili a nedavali si pozor na to co jedia a nasadili hak a su z nich megery, maju ruky jak ja stehno. ale znova opakujem, ze nie je pravda ked baba tvrdi ze vela naberie na vahe kvoli hak a neda sa toho zbavit, nie nie nie. da sa.

elablue

Vidim take pripady v mojom okoli a by su neverila ale ten narast vahy bol tak rychly ze potom by musela holka cvicit cele hodiny kazdy den aby toto schudla.Sak poznam jednu babu ktora bola chuda jak palica vzdy, no a potom zacala brat HAK a tak brutalne pribrala ze by si neverila,som myslela ze odpadnem ked som ju videla.No zadok ma fakt obrovsky a za cele roky sa toho nezbavila.Pokial bude brat HAK aj nadalej tak neni mozne ze by schudla aj keby sa roztrhala.V prvom rade to musi vysadit a az potom daco robit.Ale bude to makacka lebo z antiky sa chudne strasne tazko,je to ine jak ked priberies z jedenia.Hormony su brutalna vec.

fraisee

nech mi nik nepovie ze niekto priberie z hak hoci aj na riti, cvicenim sa to vsetko da redukovat, ide uz len o lenivost vazene damy. viem o com hovorim

elablue

Pises ze berie HAK tak podla mna to bude z toho,poznam vela pripadov ked babam z antiky narastol megazadok a potom to uz neslo spat schudnut.Radsej nech ju vysadi ked nechces aby priberala donekonecna lebo pokial to ma z antiky co aj predpokladam tak sa zmier s tym ze ostane taka aka je.

halina

pozeram ze je tu viacej takych co maju velku prdel ... co clementinka? a co tak rozhybat tu prdel odporucam aj priatelke.

fraisee

inac ja celkom chapem ze ti zacina vadit jej velky zadok, proste sa ti to nezda esteticke, to je normalne..to nema nic spolocne s tym ci ju mas naozaj rad alebo nie

kitti

Poznas jej rodinu? Na koho sa podoba? Ak sa podoba na mamu a aj ona ma taku istu postavu,tak sa neda nic robit. Aspon vies co chytat...

clementinka

jezis ty "chudacik" mat tak tvoje problemy...ale ty ju tak velmi "milujes" ..... pak ked budes sukat ine poza jej chrbat...tak to zvalis na nu ze je to jej vina?????, ze jej narastol zadok??? sa uvedom riesit taketo problemy....