Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Urad prace a pracovna doba

Príspevok v téme: Urad prace a pracovna doba
system

ahojte, chcem sa spytat najlepsie niekoho kto tam pracuje.

--Musim sa chodit na urad prace podpisovat len v rannych hodinach ?--

prac. dobu maju do 12 a potom od 1 do 2 hej a mne to vyhovuje viac poobede. Dneska sa namna vyzjapal pan ze mam chodit doobedu :D preto by som sa chcel spytat ci to je niekde stanovene. vraj on ma aj ine veci na starosti. podla mna ak nestiha nech si da prac cas do 12 a poobede nech si robi veci ktore nestiha, alebo stvrtok ma nato cely den. ved to je moja vec kedy sa pridem podpisat ci rano o 10 alebo poobede o 1 ak ma taku prac dobu alebo nie ? diky za odpoved.

Maoam

neviem, ako je to na SVK, ale znamy bol isty cas nezamestnany v DE, asi dva ci tri mesiace a tiez si ho predvolavali, no ale v DE sa dava presny termin, cize datum + presny cas, kedy mal naklusat, dostaval pravidelne terminy ze napr. 5.10., 8:15 :DD

a ked ten termin nedodrzis, mas problem :DD (musis vraj predlozit atest, ze si bol u lekara a pod)

neviem, co sa vzrusujete tak nad tym, navyse ste este decka, co ledva vysli zo skol, chcelo by to trocha sa skonsolidovat

lost

Ale ved system je pravom nastavany, ci preco nie ?

Ak ma on pracovnu dobu od 8 do 14, tak ma pracovat od 8 do 14, od coho je potom plateny ?!

A aky zmysel je, aby doslo 100% ludi do 12, tj, za 4 hodiny, namiesto toho, aby sa rovnomerne rozlozili na 6 hodin ?

To ten ujo si onanuje nad tym, kolko ludom pomaha hladat pracu ?

Kostra

system, vdaka takym, ako si ty, si to potom odskacu uplne nevinni ludia...sa preber, preboha. A neviem, co to je za slovo "vyzjapat", to si uz horsie napisat fakt nemohol.

lost

system

jj, ak ta mmas cas, tak tam zaklop :)
a ludom povedz ze tam mas cas, a nech ti ukazu ci aj oni maju cas.

ak dal dvoch na tu istu minutu, tak by som mu nieco povedal a/alebo rovno isiel za jeho sefom..

ewelin28

kamarátka ma ten istý problém, pani úradníčka nedokáže pochopiť, že niekto chodí aj na AP a to nie v danom meste, takže cesovať necelú pol hoďku na úrad, tam vyčkať niečo, potom zas čakať na autobus a naspäť do práce...no to ani zamestnávateľ tolerovať nemusí..ale tak na úrade to človek ťažko vysvetlí...ako keby nebolo jedno, kedy človek príde...podľa mňa chcú mať úradníci poobede čas na kávičku :D

system

tak pokial mi napisal cas tak MOZNO pridem a ked ma nevezme presne podla casenky tak ho zdrbem zas ja jak sirotu potom :D

winki

Tak to bolnejaky zakomplexovaný debil....pokial ti napisal cas tak bohuzial....ja mam taku co mi dokonca pol hodku pred koncom pracovnej doby volala ze mam k nejprísť a to som akurat bola pred dverami :D ono vsetko zalezi od pracovnika.

system

ved prave, ze ja mam doobedu abs. prax a nemam chut sa trepat z praxe na urad a potom naspet, zaberie mi to minimalne pol hodku + cakat podla toho kolko ludi tam bude. Pytam sa preto ze sa na mna minule ten pracovnik vyzjapal ze " ja vam poviem kedy budete chodit ". tak som mu pripomenul aku ma pracovnu dobu a to ho rozculilo este viac :D ze vraj sa nemam starat :D haha :D ... Mozno keby ma slusne poprosil tak by som sa obetoval ale takymto pristopom aky ma on sa mi mu nechce vyhoviet :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.