Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlasy riedke s lupinami a vypadávanie

Príspevok v téme: Vlasy riedke s lupinami a vypadávanie
Valika146

Dobrý deň, chcela by som od vás radu.
Mám strašne riedke vlasy, vypadávajú mi a mám aj lupiny :/
Neviem ako ďalej, neviem aký šampón mam zvoliť :/
šampón proti lupinám? šampón na hustotu na vypadávanie vlasov??? :/
som už z toho na dne :/
Brala som 7 mesiacov aj Zinok, Horčík ale nepomohlo to :/

Lubko4

Janko z okolia Vranova je na tom omnoho horšie. Keď mu niekto tresne záhlavok, z jeho hlavy sa začnú lupiny víriť ako prach z 50 rokov neoprášeného koberca po údere prachára.

ANGEL-DEMON

ked je to velmi zle skus pripravky revalid , tabletky aj sampon...
lupiny mas koli suchej pokozke hlavy treba ju premastiť,.. čiže zábaly olejové, teply olej si vmasirovat do mokrej pokozky hlavy,
kokosový olej, ricinovy, slnečnicovy - tak robim ja....
mna v zime svrbí hlava, robia sa mi lupiny, preto v zime si robim tieto zabaly raz za tyzden a nemám problém....

booska

ahoj, vyskúšala si Reparex proti lupinam? švagrina len toto používa, pochvaľuje si a vraj aj vlasy jej rýchlejšie narastli aj su krajšie ..lupin sa zbavila, kupiš v lekarni alebo na eshope ...

mjanik

vypadávanie vlasov- väčšinou sú zapríčinené slabšími obličkami a aj lupiny sa preto tvoria ,lebo slabšie obličky dostatočne nezvlhčujú pokožku,tá schne , praská a odlupuje sa

wanda56

proti vypadavaniu je dobry amitamin® Hair Plus, skusila som viac a toto mi celkom pomohlo a vkasy som mala aj hustejsie po dlhsom uzivani, je bez laktozy a lepku

laurea

Ja mám dobré skúsenosti a referencie od iných zákazníčok čo sa týka vypadávania vlasov - profesionálne talianska kozmetika Intercosmo, alebo FreeLimix /konkrétne šampon, pena, tonicum/. Skúste si pozrieť www.kaderko.eu

faidra

proti lupinam oddporucam z lekarne sampon Nizoral, je naozaj velmi dobry... a proti padaniu sa mi osvedcili kofeinove sampony, robia ich viacere znacky, ja mam skusenosti s kof. samponom od Alverde a od Trinity a obaa svojho casu pomohli, uz po par umytiach bol citit rozdiel... a to so tiez bola zufala, lebo ziadne vitaminy ani vyzivove doplnky mi nezabrali... duam, ze som aspon trochu pomohla, tiez som si tym presla :)

Tinajaaa

Ahoj. Ja idem skúsiť užívať tekvicový olej. Tiež mi padajú vlasy už 5 rokov už mi presvitá pokožka a ani lacné ani drahé šampóny mi zatiaľ nepomoholi (ani ten od vichy). Tak idem na to z vnútra. Ten tekvicový olej obsahuje veľa organického zinku, selenu a vitamínov. Odporúča sa nielen pri padaní vlasov ako prevencia proti zubnému kazu a na kopu iných problémov pozri v googli.
Pozor, treba ale olej lisovaný za studena - panenský a najlepšie v BIO kvalite.
Ak ťa trápi okrem padania vlasom aj častá únava daj si vyšetriť štítnu žľazu môže to byť z toho.

ivanana

ahoj,
skus v lekarni od vichy sampon dercoss podla toho ake su lupiny - koza na hlave, suche alebo mastnejsie, mne pomohol, stoji cca 12-14€
ak je to dost vazne tak radsej odporucam navstevu koznej!!!!

skus este brat biosil plus , cena je cca 3€

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.