Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zuby

Príspevok v téme: Zuby
Vin.Vincent

Existuje na Slovensku nieco ako zubna klinika, alebo nieco podobne kde sa mozem objednat a nemusim cakat v cakarni ako blbec a tiez je dolezite aby som bol s pracou spokojny. Ide o to ze si potrebujem dat vytrhnut 3 zuby (jeden z nich zvykne boliet, hnisa/krvaca a je zaplombovany a ma divnu farbu- taku do seda + naviac mi kvoli nemu kandluje z huby :) )
Moja zubarka neni schopna trhat zuby dospelakovi a druhy zubar nema cas. A naviac asi by bolo lepsie aby som nebol pri vedomi ked mi budu trhat zuby. A sam si uz zuby trhat nechcem.
Teda ak viete niekto o nejakej tej klinike a samozrejme aj o cenach tak mi prosim poradte.

Iba Katka

Aj čo sa týka správania doktora som bola spokojná, posranduje, je citlivý (pred tým som mala zubárku, ktorá bola dosť sadistka, tak som u zubára nebola 4 roky :D ).

Vin.Vincent

Dobre este co sa tyka povahy doktora, boli ste spokojni? Spraval sa normalne/ prijemne?... A za dalsie... uvazoval by som nad tym ze si dam spravit zuby nejake umele aby som v starobe nemusel nosit protezu :D Tie moje nie su zle ale niesom s nimi spokojny nakolko su niektore z nich krive. Ako sa to robi pokial viete co mam na mysli a aj cenu :D

Iba Katka

ja navstevujem dentalne centrum v Ke, doktora Priekopu a som velmi spokojna. musel mi trhat 4 zuby kvoli strojceku a ani som to necitila. maju moderne pristroje, priblizne pred 2-3 rokmi ich zakupili. len je trosku drahsi. tento mesiac som platila za 2 biele plomby 50€

RNG

Zuby treba liecit, nie trhat.Treba adresovat mikrofloru v ustach,cistit, sterilizovat vyplachmi, a nasadit spravne probiotika, potlacit hnisania(pozri napr cez Google.sk pod rng, hnisanie a striebro)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.